جاذبه های کیش در برنامه نسیم نوروزی معرفی می شود
+ پ -
جاذبه های کیش در برنامه نسیم نوروزی معرفی می شود

صدا و سیمای مرکز کیش با هدف ایجاد شادابی، نشاط و تفریح و سرگرمی با ویژه برنامه ها نوروزی به استقبال بهار می رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس ؛ برنامه های « بهار جزیره» ، « میهمان بهار» و « آوای دریا » به صورت رادیویی و برنامه های « عیدانه » و « نسیم نوروزی » از سیمای مرکز کیش در این ایام به صورت ویژه پخش خواهد شد.

 
برنامه زنده رادیویی(( بهار جزیره ))  ۱۳ برنامه ۱۲۰ دقیقه ای است که از تاریخ ۱/۱/۹۵ الی ۱۳/۱/۹۵ هر روز ساعت ۱۱ از  رادیو کیش پخش می شود. آرم، گفتار، پیام پلیس، معرفی اماکن گردشگری کیش و جهان در قالب مسابقه، ارتباط با مسئولان، کارشناسی، گزارش، حکایت و روایت، موسیقی با کلام و بی کلام ، مصاحبه و طنز از جمله بخش های این برنامه است و محمد چگنی و غلامحسین خسروی تهیه کنندگان این برنامه هستند.
برنامه زنده رادیویی((میهمان بهار ))   ۱۳ برنامه ۱۲۰ دقیقه ای است که از تاریخ ۱/۱/۹۵ الی ۱۳/۱/۹۵ هر روز ساعت ۱۸ از رادیو کیش پخش خواهد شد. آرم، گفتار، سلامت گردشگر، تاریخ کیش، پیام پلیس، ارتباط با مراکز استان ها،  تلفن، پیامک، موسیقی با کلام و بی کلام از بخش های این برنامه است.  تهیه کنندگان این برنامه، پریسا ساکی و لیلا تاجرزاده می باشند.

 
برنامه زنده رادیویی((آوای دریا ))  نیز ۱۳ برنامه ۶۰ دقیقه ای است که از تاریخ ۱/۱/۹۵ الی ۱۳/۱/۹۵ هر روز ساعت ۱۷ از رادیو کیش پخش می شود.آرم، گفتار، موسیقی بی کلام و با کلام،پیامک و تلفن از بخشهای مختلف این برنامه است.  تهیه کننده این برنامه فائزه کشتکار است.

 
درحوزه سیما:
« عیدانه» عنوان برنامه تلویزیونی است که به مناسبت در پیش بودن سال نو به مدت ۹۰ دقیقه در لحظه تحویل سال بصورت زنده از سیمای کیش پخش می شود.آرم، مجری، گزارش، وله و سرود، میان برنامه، مسابقه، خواننده ، دعای تحویل سال از بخش های این برنامه تهیه کنندگی فرهاد یاسمی است.

 
همچنین« نسیم نوروزی » عنوان ویژه برنامه تلویزیونی است که به تعداد ۱۳ برنامه ۴۵ دقیقه ای از تاریخ ۱/۱/۹۵ الی ۱۳/۱/۹۵ از سیمای کیش پخش خواهد شد.آرم، مجری، نماهنگ، گزارش، وله و سرود، میان برنامه، دوربین مخفی، معرفی جاذبه های کیش، کارشناس، مسابقه، خواننده از بخش های این برنامه است که توسط فرهاد فرهادی تهیه شده است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff