جاده اي در پارسیان كه رانندگان را به كام مرگ مي كشاند/جاده مرگ اميدي به تدبير ندارد
+ پ -
جاده ای در پارسیان که رانندگان را به کام مرگ می کشاند/جاده مرگ امیدی به تدبیر ندارد

پیچ خطرناک روستای عمانی شهرستان پارسیان که به جاده مرگ معروف شده است همچنان دست بردار نیست وجان مردم را به خطر انداخته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛جاده روستای عمانی مدتی است که خانواده های زیادی را داغدار وافراد زیادی را دچار دلهره کرده است.

این پیچ خطرناک چند هفته گذشته یک خانواده را به عزای دختر جوان خود نشاند، ولی خیلی از مسئولین آن را به حساب بی احتیاطی راننده نشان دادند.

این در حالی است که مسئولین پس ازتصادف منجر به فوت چند هفته گذشته این جاده را با یک روکش آسفالت جدید ترمیم کردند و از خط کشی وتابلویی جدید خبری نشد وبازهم امروز یک حادثه ای دیگر را رقم زد که خوشبختانه به کسی آسیب جدی وارد نشد.

جاده مرگ برای افراد نا آشنا با این جاده مبهم است ورانندگان به دنبال روکش آسفالت جدید بدون خط کشی شده، سر از باند دیگر جاده در می آورند و این نشان از آن دارد که همه تقصیرها بر گردن رانندگان نمی باشد و عامل اصلی تصادفات را در جاده مرگ باید مسئولین دانست.

آیا جان انسانها آنقدر مهم نیست که پس از مرگ چند نفر بازهم کسی برای این پیچ خطرناک چاره ای نمی اندیشد وباید گفت که مسئولانی که دم از تدبیر وامید می زنند با تدبیر خود امیدی دوباره به این جاده وپیچ خطرناک برگردانند.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff