ثبت نام 1800 خادم‌الشهدا برای بکارگیری در مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب
+ پ -

مسئول شبکه مرکزی خادمین ستاد مرکزی راهیان نور گفت: ۱۸۰۰ خادم الشهدا برای بکارگیری در مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور در سایت khadem.koolebar.irثبت نام کردند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل ز راه دانا، محمد حاجی‌رحیمی مسئول شبکه مرکزی خادمین ستاد مرکزی راهیان نور کشور از پایان ثبت نام خادمین شهدای راهیان نور شمال‌غرب کشور خبر داد و گفت: از اول تا ۱۰ تیرماه  زمان  ثبت نام از خادم شهدای راهیان نور بود که به دلیل استقبال زیاد خادمین، ثبت نام تا ۱۵ تیرماه تمدید شد و در این مدت حدود۱۸۰۰ نفر در سایت خادم الشهدا ثبت نام کردند که بعد از تایید نهایی در یادمان‌های آذربایجان غربی و کردستان به کار گرفته خواهند شد.

حاجی رحیمی ادامه داد: پیش بینی ما ثبت نام ۹۰۰ نفر بود اما تعداد ثبت نام شدگان دوبرابر پیش بینی ما شدند و الویت کار با خادمینی است که قبلا برای بکارگیری در یادمان های جنوب کشور ثبت نام کرده بودند که به دلیل محدودیت‌های پذیرش موفق به این کار نشده بودند.

وی در ادامه افزود: ثبت نام رسمی خادمین شهدا فقط از طریق سایت مرکزی خادمین شهدا (www.khademin.koolebar.ir) انجام می پذیرد و تنها این سایت مرجع اصلی ما برای پذیرش خادم الشهدا است.

به گزارش اختصاصی کوله بار، ثبت نام کنندگان باید نکاتی را مورد توجه خود قرار دهند:
۱- با توجه به استقبال جمع کثیری از داوطلبین خادمی مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور و با توجه به وجود محدودیتهای خاص این مناطق، اعزامها فقط از طریق کمیته های استانی و بعد از تکمیل مراحل گزینشی انجام می پذیرد. لازم به ذکر می باشد با توجه به شرایط مناطق، از اعزام خادمین خواهر به این مناطق معذوریم.

۲- انتخاب دوره ها از ساعت ۱۴ (دوشنبه ۱۵ تیرماه ۱۳۹۴) آغاز و به مدت ۵ روز ادامه دارد.

۳- دوره ها و زمان خادمی شهدا در این مناطق، فقط در پروفایل هر خادم قابل رویت می باشد.لذا خادمین گرامی می بایستی با مراجعه به پروفایل شخصی خود در سایت خادمین شهدا، زمان ها ودوره های خادمی خود را انتخاب نمایند.(این تعیین دوره ها به منزله قطعی بودن اعزام نخواهد بود.)

۴- دوره ها و زمان خادمی شهدا در این مناطق، در پروفایل داوطلبین جدید و راکد قابل رویت نمی باشد.لذا داوطلبین می باستی جهت فعال شدن پرونده خود با کمیته خادمین استان خود تماس بگیرند.

۵- اولویت اعزام با خادمینی می باشد که در برنامه خادمی راهیان نور جنوب در اسفند و فروردین ۹۴-۹۳ شرکت نکرده اند.

۶- هر استانی بر اساس سهمیه مصوب خود اقدام به تائید و اعزام خادم می نماید.

۷- هزینه های ارائه شده توسط کمیته مرکزی خادمین شامل تجهیزات و هزینه برگشت خادمین به شهرشان (اتوبوس معمولی-قطار معمولی) تا سقف مصوب و با ارائه ته برگ بلیط می باشد.لذا از پرداخت هزینه های دیگر (غذای بین راهی-خودروی دربستی و …) معذوریم.

۸- قرارگاه مرکزی خادمین در سنندج بوده و آدرس و شماره های تماس آن متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

۹- خادمین گرامی می باستی در زمانهای معین شده در قرارگاه حضور یابند. (مثلا در دوره اول خادمین از تاریخ ۴مردادماه لغایت ۱۵ مرداد ماه ۹۴، خادمین باید تا ظهر روز ۴ مرداد در قرارگاه مرکزی حضور و پذیرش شوند. در غیر این صورت از پذیرش خادمین، معذوریم.)

۱۰- خادمین گرامی، در صورت انصراف از حضور در مناطق عملیاتی، میبایستی مراتب را سریعا به کمیته خادمین استان خود اطلاع رسانی نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر کمیته های استانی خود تماس بگیرید.(شماره های تماس در صفحه اصلی سایت موجود می باشد.)

شماره تماسهای ۰۹۱۹۷۸۹۷۸۸۶ و ۰۲۵۳۶۶۷۱۴۰۴-داخلی ۰ و ۱ (درساعات اداری) نیز جوابگوی شکایات و انتقادات و پیشنهادات شما خواهد بود.

سامانه پیامکی کمیته مرکزی خادمین: ۲۰۰۰۰۱۴۰۴

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff