ثبت نام 10هزار هرمزگانی برای اربعین/زائران از مرز شلمچه اعزام می شوند
+ پ -
ثبت نام ۱۰هزار هرمزگانی برای اربعین/زائران از مرز شلمچه اعزام می شوند

استاندار هرمزگان اظهار کرد:ثبت نام ۱۰ هزار و ۲۰۰ هرمزگانی برای اعزام به سفر اربعین از مرز شلمچه صورت می پذیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛جاسم جادری استاندار هرمزگان با اشاره به  ثبت نام  ۱۰هزار و ۲۰۰ نفر هرمزگانی برای اعزام به  سفر اربعین  و صدور بیش از دو هزار ویزا برای متقاضیان گفت:سهمیه در نظر گرفته شده برای استان برابر با ۱۰ هزار نفر است که تقاضا در هرمزگان برای سفر اربعین بیش از سهمیه می باشد.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه زائران هرمزگانی از مسیر و مرز شلمچه به سفر اربعین اعزام می شوند،تصریح کرد: مردم در سفر به اربعین کیلومترها را با پای پیاده می‌ روند و شاهد بروز مشکلات نیستیم و نظم و ساماندهی مرتبط با سفر اربعین به شیعیان عزت و سربلندی بیشتری بخشیده است و همه باید در حفظ این عزت کوشا باشیم.

جادری با بیان اینکه شرایط کشور عراق وضعیتی عادی نیست، اظهار کرد: با توجه به شکست‌های متعددی که در این ماه‌ها داعش و ایادی آن خورده‌اند، باید در تمامی امور هوشیاری خود را در این زمینه حفظ کنیم و بدون هیچ مشکل امنیتی این زیارت برگزار شود.

وی افزود: کمیته‌های مختلف هماهنگی سفر اربعین در استان، پیرامون امور فرهنگی، سلامت و بهداشت و سایر موارد به زائران احیا شد که تاکنون شاهد هماهنگی خوبی در بین کمیته‌ها بوده‌ایم و انتظار این است که در ادامه نیز این هماهنگی حفظ شود.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff