ثبت قانونی ۵۳۶۲ واقعه ولادت در میناب طی ۸ ماه امسال
+ پ -
ثبت قانونی ۵۳۶۲ واقعه ولادت در میناب طی ۸ ماه امسال

رییس اداره ثبت احوال میناب با بیان اینکه نرخ رشدتولد در میناب برابر با۲۶٫۷ در هزار است از افزایش رشد تولد در این شهرستان نسبت به سال گذشته خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز نصرت عسکریان در گفتگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی میناب جنوب، با اشاره به ثبت ۵۳۶۲ واقعه ولادت در میناب نسبت به ثبت ۴ هزار و ۸۶۳ واقعه تولد در سال گذشته گفت: میزان تولد در این شهرستان با افزایش ۴۹۹ نفر از نظر تعداد با رشد  ۳/۱۰ دهم درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد چشمگیری داشته است.

 

عسکریان با اشاره به ثبت قانونی ۵ هزار و ۳۶۲ واقعه تولد طی امسال در شهرستان میناب اذعان داشت: نرخ تولد طی امسال به میزان ۲۶٫۷ در هزار نسبت به مدت مشابه ۲۴٫۸در سال گذشته بوده است.

 

رییس اداره ثبت احوال میناب گفت: نرخ ولادت در هشت ماهه نخست امسال ۷/۲۶ در هزار بوده که نسبت به مدت مشابه ۲۴٫۸ درصد ثبت شده در سال قبل افزایش داشته است.

 

عسکریان در ادامه با بیان اینکه شاخص “ثبت در مهلت قانونی به ثبت تا یک سال پس از وقوع” در میناب در سال گذشته ۹۹٫۲ درصد به ثبت رسیده است گفت: در هشت ماهه سال ۹۴ این میزان به ۷/۹۹ درصد واقعه ولادت افزایش پیدا کرده است.

 

این مسئول افزود:  از این تعداد ۲هزار و ۶۷۷ مورد مربوط به ثبت واقعه ولادت پسران و ۲ هزار و ۶۸۵ مورد مربوط به ثبت واقعه ولادت دختران بوده است.

 

رییس اداره ثبت احوال میناب با اشاره به رشد چشمگیر میزان تولد طی هشت ماه امسال در میناب گفت: شهرستان میناب در سال گذشته نیز با کمبود رشد جمعیت مواجه نبوده و هر سال نسبت به سال گذشته دارای افزایش جمعیت بوده است بطوری که تعداد ۳۲۲۴ ولادت شهری و ۲۱۳۸ ولادت شهری طی هشت ماه امسال به ثبت قانونی رسیده است.

انتهای پیام/ز

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff