ثبات سیاسی از طریق اقتصاد میسر می شود/ایجاد تعاونی به معنای واقعی رونق اقتصادی در پی دارد
+ پ -
ثبات سیاسی از طریق اقتصاد میسر می شود/ایجاد تعاونی به معنای واقعی رونق اقتصادی در پی دارد

فرماندار قشم با بیان اینکه مسائل سیاسی از مسائل اقتصادی جدانیست، تاکید کرد:راه رسیدن به ثبات سیاسی از راه اقتصاد است و باید این مسیر را هموار کنیم.

عزت کمال زاده، فرماندار جزیره قشم در گفتگو با خبرنگار  هرمز؛ با اشاره به حضور پررنگ مسافران نوروزی در مناطق گردشگری جزیره گفت: حجم بالای مردم در قشم نشان داد که باید به زیر ساخت های گردشگری بیش از گذشته پرداخته شود.

 

وی با تاکید بر توسعه گردشگر در جزیره قشم افزود: قشم بخشی از هرمزگان است که منافع آن برای تمام مردم استان می باشد لذا سازمان منطقه آزاد با کمک استاندارو وزارت کشور باید به توسعه آن بپردازند.

 

کمال زاده اظهار کرد: بیشترین هم و غم مسئولان منطقه آزاد باید در زمینه گردشگری باشد و در این حیطه پاسخگو باشند.

 

وی با اشاره به شعار سال تصریح کرد: در سالهای اخیر به واسطه تحریم ها به کشور صدماتی وارد شده که دست ما را از جهت تامین منابع مالی بسته است لذا باید در زمینه عمل به اقتصاد مقاومتی برنامه هایی را تدوین و تنظیم کنیم.

 

فرماندار قشم با بیان اینکه مسائل سیاسی از مسائل اقتصادی جدانیست، تاکید کرد: راه رسیدن به ثبات سیاسی از راه اقتصاد است و باید این مسیر را هموار کنیم.

 

 

وی ادامه داد: جزیره قشم از نظر موقعیت جغرافیایی و اقتصادی وضعیت ما را متمایز می کند چنانچه اگر تعاونی ها به معنای واقعی ایجاد شود شاهد رونق اقتصادی خواهیم بود.

 

انتهای پیام/ی

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff