تیم نظارتی مداوم در امور حج باید تشکیل شود/ حادثه منا حاصل بی تدبیری آل سعود است
+ پ -
تیم نظارتی مداوم در امور حج باید تشکیل شود/ حادثه منا حاصل بی تدبیری آل سعود است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به حادثه منا گفت: یک تیم حقیقت یاب باید از محل های مورد نظر بازدید کند و تحقیقات لازم را درمورد فاجعه منا انجام دهد.

عباسعلی منصوری آرانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به ارزیابی حادثه منا گفت : این حادثه عجیبی بود که در درجه اول نشانگر ضعف کارآمدی مدیریت آل سعود است و آنها باید پاسخگو باشند.

 

 

وی افزود : بوجود آمدن حوادث تلخ در سرزمین وحی نشان دهند ه ی این است ، که دولت عربستان نمی تواندمدیریت کننده ۳۲ میلیون نفرانسان برای انجام فضایل در منا باشند که باعث چنین رخدادی شده است .

 

 

منصوری افزود: واکنش پادشاه عربستان به فرمایشات رهبر بر این اساس بود که این پیام را درک کنند و تصمیم گیری خود را سریعا انجام دهند .

 

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان فاجعه آمیز بودن حادثه منا اظهار کرد: این مساله آنقدر حجمش گسترده است که قابل توصیف نیست و امکان آرام کردن احساسات مردم وجود ندارد.

 

 

منصوری خاطر نشان کرد: یک تیم حقیقت یاب باید از محل های مورد نظر بازدید کند و تحقیقات لازم را درمورد فاجعه منا انجام دهد و پس از آن جامعه اسلامی تیم هایی را برای نظارت مداوم در سیستم مدیریتی حج داشته باشند.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff