تیم مقاومت بسیج گنگان قهرمان مسابقات والیبال جام رمضان جاسک شد

تیم مقاومت بسیج گنگان موفق شد با برتری ۳ بر یک مقابل تیم جاسک کهن عنوان قهرمانی مسابقات والیبال جام رمضان جاسک را به دست آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛طالب جلالی مسئول برگزاری مسابقات در گفتگو با مکران نیوز اظهار کرد: در راستای ترویج ورزش‌های همگانی، ایجاد شور و نشاط اجتماعی، شناسایی و پرورش استعدادهای بالقوه ورزشی، مسابقات والیبال جام رمضان در روستای گنگان شهرستان جاسک برگزار شد.

 

وی افزود: در این مسابقات ۶ تیم مقاومت بسیج گنگان ،گنگان ، نگر ،جاسک کهن ، دهیاری گروک و مقاومت گتان به مدت ۱۶ شب به صورت دوره‌ای در سالن ورزشی گنگان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

جلالی یادآور شد: در شب پایانی مسابقات والیبال جام رمضان شهرستان دو تیم مقاومت بسیج گنگان و جاسک کهن به مصاف هم رفتند که جاسک کهن بازی را سه بر یک واگذار کرد و تیم مقاومت بسیج گنگان بر سکوی نخست ایستاد.

 

وی اضافه کرد:بدین ترتیب در پایان این مسابقات تیمهای گنگان با ۱۵ امتیاز، جاسک کهن با ۱۲ و مقاومت گتان با ۹ امتیاز به ترتیب مقامهای اول تا سوم این دوره از بازیها به دست آوردند و نگر بعنوان تیم اخلاق مسابقات شناخته شد.

 

مسئول برگزاری مسابقات در ادامه خاطرنشان کرد: می طلبد که بتوان این بستر را بیشتر در منطقه و بین جوانان شهرستان آماده نمود تا جوانان بتوانند انرژی و نیروی جوانی خود را در مسابقات ورزشی بکار بگیرند.

 

جلالی در ادامه افزود: ما این را به فال نیک می گیریم و نوید بزرگی برای شهرستان ما و روستاها می باشد تا با برگزاری این مسابقات در منطقه باعث همدلی و همبستگی جوانان منطقه شویم.

 

گفتنی است:در مراسم اختتامیه مسابقات والیبال جام رمضان تیم‌های برتر لوح سپاس، حکم قهرمان و هدایای خود را از دست مسئولان اداری و ورزشی این شهرستان دریافت کردند.

 

انتهای پیام/ی