تیم فوتسال آزادگان رودان در جایگاه سوم ایستاد
+ پ -
تیم فوتسال آزادگان رودان در جایگاه سوم ایستاد
لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های استان:

تیم فوتسال آزادگان رودان در جایگاه سوم ایستاد

لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های استان با انجام ۱۵ مسابقه در بخش رودخانه برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز: دور رفت مسابقات دسته اول فوتسال باشگاه های استان با حضور شش تیم مقاومت رودخانه، آزادگان رودان، پرواز بندرعباس، سرخابی پوشان بندرعباس، شهدای دربهن سندرک و شهید فرهادی حاجی آباد بصورت دوره ای از ۲۹ آذر ماه به میزبانی بخش رودخانه آغاز شد.

در روز نخست این رقابتها پرواز بندرعباس چهار بر یک شهدای دربهن سندرک را از پیش رو بر داشت، سرخابی پوشان دوهزار بندرعباس با حساب شش بر یک شهید فرهادی حاجی آباد را شکست داد و مقاومت رودخانه و آزادگان رودان نیز به تساوی ۲بر۲ رضایت دادند.

آزادگان رودان در روز دوم مسابقات با برتری ۴بر۳ مقابل شهید فرهادی حاجی آباد به اولین برد خود دست یافت، مقاومت رودخانه با تساوی ۲بر۲ مقابل شهدای دربهن سندرک متوقف شد و بازی دو تیم بندرعباسی سرخابی پوشان و پرواز، یک بر صفر به سود سرخابی پوشان دو هزار خاتمه یافت.

سرخابی پوشان در روز سوم نیز روند پیروزی های خود را با شکست ۳بر۲ شهدای سندرک ادامه دادند،آزادگان رودان ۳بر۱ مغلوب پرواز بندرعباس شد و مقاومت رودخانه نیز در مقابل شهید فرهادی حاجی آباد تن به شکست ۵بر۴ داد.

آزادگان رودان دومین پیروزی خود را در با شکست ۴بر۱ شهدای دربهن سندرک در روز چهار مسابقات بدست آورد، پرواز بندرعباس با نتیجه پر گل ۸یر۱ نماینده حاجی آباد را مغلوب کرد، سرخابی پوشان هم ۵بر۲  مقاومت رودخانه میزبان را شکست دادند.

در حساس ترین دیدار روز پایانی دور رفت لیگ دسته اول فوتسال استان؛ آزادگان به مصاف تیم صدر جدولی سرخ آبی پوشان دو هزار بندرعباس رفت و با تساوی ۲بر۲ این رقیب قدرتمند را متوقف ساخت، تیم پرواز بندرعباس ۴بر۳ مقاومت رودخانه را شکست داد و شهدای دربهن سندرک هم ۴بر۱ نتیجه را به شهید فرهادی حاجی آباد واگذار کرد.

بدین ترتیب در پایان دور رفت لیگ دسته اول فوتسال استان سرخ آبی پوشان بندرعباس با ۱۳ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفت، پرواز بندرعباس با ۱۲ امتیاز دوم شد و آزادگان رودان با هشت امتیاز در جایگاه سوم ایستاد و تیم شهید فرهادی حاجی آباد، مقاومت رودخانه و شهدای دربهن سندرک با ترتیب با شش،دو و یک امتیاز در رتبه های بعدی قرار گرفتند.

گفتنی است، دور برگشت این مسابقات در بهمن ماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام /ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff