تیم جنوب برکه دکا قهرمان مسابقات چند جانبه فوتسال پارسیان شد+تصاویر
+ پ -
تیم جنوب برکه دکا قهرمان مسابقات چند جانبه فوتسال پارسیان شد+تصاویر

تیم جنوب برکه دکا الف با برتری مقابل تیم جنوب برکه دکا ب قهرمان مسابقات چند جانبه جام مرحوم عبدالله غلامی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ مسابقات فوتسال جام مرحوم عبدالله غلامی با حضور ۱۴ تیم ودر دو گروه هفت تیمی به مدت ۱۲ شب برگزار شد که جنوب برکه دکا الف با گلباران تیم جنوب برکه دکا ب قهرمان این مسابقات شد وجام قهرمانی را بالای سر برد.

تیم جنوب برکه دکا الف در این دیدار پایانی با گل های کشاورز،رخ، دوحرف، قنبری . گل به خودی بازیکن حریف توانست با ۵ گل از سد حریف همنام خود بگذرد وقهرمان این دوره از مسابقات شود.

در دیدار رده بندی نیز تیم شهید عباسپور پارسیان با برتری مقابل تیم ستلو توانست بر سکوی سوم این مسابقات قرار گیرد.

جام اخلاق این دوره از مسابقات به تیم سروباش رسید و بحری ورحمانی نیز از تیم های ستلو وستارگان قاسمعالی به عنوان بازیک اخلاق معرفی شدند وهمچنین محمد رخ از تیم برکه دکا الف با ۱۲ گل به عنوان آقای گل وفنی ترین بازیک این دوره از مسابقات به خود اختصاص داد.

در مراسم اختتامیه جام مرحوم عبدالله غلامی، حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان با توصیه به جوانان، ورزش را از منظر اسلام مفید معرفی واظهار کرد:ورزش کردن بدن را سالم وبرای سلامتی روح مناسب می باشد.

امام جمعه پارسیان گفت: جوانانی که به ورزش علاقه مند هستند دارای نشاط وشادابی هستند ویک پله بالاتر از دیگر افرادی هستند که ورزش نمی کنند وعلاقه به ورزش ندارند.

 

وی با بیان اینکه تیم فوتبال وفوتسال جنوب برکه دکا افتخاری برای شهرستان واستان هرمزگان می باشد افزود:برخی از مناطق شهرستان دارای چندین سالن ورزشی هستند ولی از آنها استفاده ای درست نمی شود  واین درحالی است که تیم جنوب برکه دکایی که این همه افتخار برای شهرستان کسب نموده است می طلبد که مسئولین یک مجموعه ورزشی مناسب برای ورزشکاران این روستا فراهم آورند.

IMG_0153IMG_0121 IMG_0232 IMG_0174 IMG_0168 IMG_0165 IMG_0162 IMG_0241 IMG_0245 IMG_0249 IMG_0256

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff