تکیه بر تولید داخلی، از نفوذ و سلطه دشمنان بر کشور جلوگیری می کند/امروز تبلیغات مبتنی بر رسانه‌های جمعی جوابگوی هجمه فرهنگی دشمنان نیست
+ پ -
تکیه بر تولید داخلی، از نفوذ و سلطه دشمنان بر کشور جلوگیری می کند/امروز تبلیغات مبتنی بر رسانه‌های جمعی جوابگوی هجمه فرهنگی دشمنان نیست

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی‌آباد گفت: باید با تکیه بر توان تولیدات داخلی، از نفوذ و سلطه دشمنان بر کشور جلوگیری کنیم. زیرا دشمنان همیشه برای مطامع دنیوی خود به دنبال وابستگی نظام و اعمال فشار به کشورهای اسلامی از جمله ایران هستند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پیارم حاجی‌آباد،حجت‌الاسلام جلیل درویشی رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی‌آباد با بیان اینکه امروز تبلیغات مبتنی بر روزنامه و رسانه‌های جمعی جوابگوی هجمه فرهنگی دشمنان نیست، اظهار داشت: متاسفانه گاهی در این مسیر، زمینه تهاجم فرهنگی از سوی رسانه‌های داخلی نیز هموار می‌شود اما آن‌چیزی که غرب را در دنیا هراسان کرده، ابزار تبلیغ چهره به چهره روحانیون است.

 

وی با بیان اینکه امروز تبلیغ یک ابزار مهم در دنیا مورد توجه سیاستمداران قرار گرفته افزود: تهاجم فرهنگی و اقتصادی که پس از انقلاب اسلامی از سوی دشمنان برای فروریزی پایه‌ها و ارکان نظام مطرح شده، در حقیقت به معنای نفس هویت فرهنگی و ملی هر جامعه به‌شمار می‌رود و می‌تواند باورها، نگرش‌ها و رفتارهای کشور را تغییر دهد و بنیان یک کشور را نابود کند و روحانیون به‌خوبی سد محکمی در مقابل زیادخواهی دشمنان بودند.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی‌آباد با توجه به نقش روحانیون در تحقق اقتصاد مقاومتی و شعار سال، گفت: امسال همه آحاد اسلامی وظیفه مهمی در راستای اهتمام شعار سال بر عهده دارند و روحانیون در راستای تبیین سبک زندگی اسلامی باید مردم را ارشاد و چراغ راهی برای مردم باشند.

 

درویشی تبیین اقتصاد مقاومتی به‌منظور آگاهی‌بخشی افکار عمومی ضروری خواند و ادامه داد: ترغیب و تشویق مردم به مصرف تولیدات داخلی، پرهیز از کالاهای خارجی و تبلیغات موثر از سوی روحانیون می‌تواند در مردم انگیزه‌های فراوانی برای خرید کالاهای داخلی ایجاد کند.

 

وی با بیان اینکه حوزه‌های علمیه و روحانیون تاکنون در تحقق مطالبات رهبری نقشی موثر ایفا کردند، تصریح کرد: حوزه و روحانیت همیشه ثابت کردند که همیشه حافظ اصول و ارزش‌های انقلاب بودند و رهبر معظم انقلاب را در تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی با تمام توان یاری کرده‌اند.

 

درویشی در پایان یادآور شد: باید با تکیه بر توان تولیدات داخلی، از نفوذ و سلطه دشمنان بر کشور جلوگیری کنیم زیرا دشمنان همیشه برای مطامع دنیوی خود به دنبال وابستگی نظام و اعمال فشار به کشورهای اسلامی از جمله ایران هستند و روحانیون باید در این زمینه روشن‌گری کنند.

 

وی با بیان اینکه غرب از ابزار تبلیغ روحانیون در هراس است، گفت: باید با تکیه بر توان تولیدات داخلی، از نفوذ و سلطه دشمنان بر کشور جلوگیری کنیم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff