تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست
+ پ -
تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران تکیه بر توان داخلی را رمز موفقیت در عرصه دفاع دانست و افزود: تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگو است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛صبح امروز سه شنبه ۱۶ آذر ماه به مناسبت هفته نیروی دریایی  صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان هرمزگان  با حضورسرلشکر عطاءالله صالحی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایرانذدر منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس برگزار شد.

براین اساس فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در قسمت های آموزشی، عملیاتی، بازآماد و آشیانه؛ توان رزمی و عملیاتی پایگاه شهید عبدالکریمی را مورد ارزیابی قرار داد.

همچنین ناو خارک پس از پایان تعمییرات اساسی در بندرعباس در مراسمی با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری، فرمانده کل ارتش به آب اندازی شد.

صالحی در جمع نیروهای مسلح استان هرمزگان با بیان اینکه نیروهای مسلح خط مقدم دفاع از آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی می باشند،گفت: جمهوری اسلامی ایران با تکیه به توان مردمی و رهنمودهای حکیمانه رهبری در مقابل هر قدرتی خواهد ایستاد.

وی ارزش نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را به عمق مردمی و باورهای اعتقادی و دینی دانست و تاکید کرد: تکیه بر خدا و رهبر انقلاب رهبری در عمق وجود تمام نیروهای مسلح در عمق راهبردی جمهوری اسلامی وجود دارد.

صالحی تکیه بر توان داخلی را رمز موفقیت در عرصه دفاع دانست و افزود:برخی کشورها با اتکا به بیگانه وارد عرصه جنگ می شوند، که این قدرت کاذب مایه فروپاشی آن کشور و حکومت خواهد بود از این رو  برخی ازکشورهای منطقه به این باور رسیده اند که اتکا به قدرتهای بیگانه قدرت خودشان است.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: با اتکا به تولیدات داخلی و بومی می توان خالق ابتکارات در منطقه بود که این امر موجب شده ایران به قدرت دفاعی متکی به توان داخلی تبدیل شود و دشمن نیز از اقتدارجمهوری اسلامی ایران وحشت دارد.

وی با بیان اینکه  انقلاب اسلامی‌ایران با رهنمودهای رهبری در حال شکوفایی و اوج است، خاطرنشان کرد:مذاکرات فرصتی بود که  به جهانیان ثابت شود که مدعیان قدرت ابر زورگو هستند و هر جا منافع آنها در میان باشد به تعهدات بین المللی توجهی نمی کنند و تعهدات را ابزاری برای کنترل و بلعیدن ملتها و کشورها می دانند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff