تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ۹۴ از ۱۲ مهر آغاز می‌شود
+ پ -
تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ۹۴ از ۱۲ مهر آغاز می‌شود

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تکمیل ظرفیت برخی کدرشته‌محل‌های تحصیلی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از ۱۲ مهرماه آغاز می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حسین توکلی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور حاوی کد رشته‌ محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی کدرشته‌محل‌های تحصیلی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از امروز دوشنبه ششم مهرماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

وی افزود: تمامی داوطلبانی که در آزمون ورودی دوره‌های ارشد ناپیوسته سال ۹۴ ثبت‌نام کرده‌اند و در جلسه آزمون نیز حاضر بودند، اعم از اینکه در ردیف مجازین به انتخاب رشته قرار گرفته باشند یا خیر، می‌توانند با مطالعه اطلاعیه مذکور و در صورت واجد شرایط بودن حداکثر ۲۰ کد رشته محل را از میان کد رشته محل‌های تحصیلی و یا کدرشته‌های امتحانی مربوط انتخاب و از روز یکشنبه ۱۲ مهر تا روز پنج ‌شنبه ۱۶ مهر به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت‌نام کد رشته محل‌های انتخابی به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کنند.

توکلی تصریح کرد: داوطلبانی که قبلا در ردیف پذیرفته شدگان نهایی (به جز پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های دارای شرایط خاص و بورسیه‌ها) قرار گرفته‌اند در صورت انتخاب رشته در این مرحله و قبولی در یکی از کدرشته‌محل‌های انتخابی، قبولی قبلی آنان لغو می‌شود.

سخنگوی سازمان سنجش در پایان یادآور شد: آن دسته از داوطلبانی که در یکی از کدرشته‌محل‌های شرایط خاص یا بورسیه پذیرفته شده باشند در این مرحله حق انتخاب نخواهند داشت.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff