تکذیب خبر تجمعات امشب از سوی هواداران ظریف و احمدی نژاد
+ پ -

موافقان و مخالفان توافق هسته‌ای اخیر از هواداران خود برای تجمعات خیابانی در فضای مجازی دعوت کرده و از هر دو گروه نیز عده‌ای با این اقدام از زاویه دید خود مخالفت کرده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، دو متن زیر را در این رابطه می خوانید:

هواداران احمدی نژاد
دوستان عزیز در دام فتنه گران وطن فروش نیفتیم. عده‌ای از عزیزان دلسوز ولی کم تجربه بطور گسترده در شبکه‌های اجتماعی پیشنهاد می‌کنند که امشب به خیابان‌ها بیاییم و شعار علیه روحانی و ظریف و سایر دست اندرکاران بیانیهٔ دیشب بدهیم.
بنده فکر نمی‌کنم این روش‌ها درست باشد. اگر بصورت غیر قانونی بیرون بیاییم و مرگ بر ظریف بگوییم پس فرق ما با سبز‌های فتنه گر در چیست؟ به نظرم باید صبر کنیم تا مجلس شورای اسلامی و رهبری عزیز بطور قانونی و با استفاده از مکانیسم‌های موجود جلوی وطن فروشی خواص بی‌بصیرت را بگیرند.
عزیزان توجه کنند که در هر صورت قانون باید محترم باشد و مبارزه با فساد و دفاع از وطن باید از راهکار قانونی دنبال شود. همانطور که اسطورهٔ بی‌بدیل و قهرمان بی‌نظیرمان دکتر احمدی‌نژاد عزیز (حفظهم الله تعالی) مدت هاست که سکوت پر معنایی انخاذ کرده‌اند.
هواداران دولت و ظریف
دوستان عزیز
پیامی در گروه‌ها داره پخش می‌شه که به نقل از دکتر ظریف و برای تقابل با گروهی خاص در مجلس دعوت می‌کنند که امشب (جمعه ۱۴ فروردین) ساعت ۸ شب در خیابان حضور یافته و به شادی بپردازیم.
چند نکتهٔ بسیار مهم و ضروری است.
۱) بسیار بعید است که دکتر ظریف دعوت به تجمع و شادی در خیابان آن هم برای تقابل با گروهی خاص کرده باشد. آن هم ۸ شب جمعه!!
۲) با مراجعه به صفحهٔ اصلی فیس بوک دکتر ظریف کذب این درخواست مشخص می‌شه.
۳) خواهشمندم در گروه‌ها این پیام را منتشر کنید.
اثبات موفقیت تیم مذاکره کننده هسته‌ای ما نیاز به تجمع غیر قانونی در ۸ شب روز جمعه نداره و مراقب کانون‌های بحران ساز داخلی و خارجی باشیم!!

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff