تکبیر و محکومیت آل سعود در همایش پیاده روی مردم سیریک
+ پ -
تکبیر و محکومیت آل سعود در همایش پیاده روی مردم سیریک

مردم شهرستان سیریک با توجه به بروز فاجعه انسانی سرزمین منا در کشور عربستان با بیان فریاد های مرگ بر آل سعود خواستار خارج شدن مدیریت سرزمین وحی از عربستان و تحویل ان به کشورهای اسلامی شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی سروان پاسدار حسین ایزدپناه در این همایش افزود: در این همایش با توجه به بروز فاجعه انسانی سرزمین منا در کشور عربستان شرکت کننده گان با در دست داشتن عکس امام و رهبری ضمن همدردی با مسلمین و کشته شده گان نارضایتی و بی کفایتی رژیم خبیث آل سعود و خارج شدن کنترل و حفاطت سرزمین وحی از دست آنها از سازمان های اسلامی و مجامع بین المللی اسلامی خواستار شدند.

 

 

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک گفت: بمناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز دهه امامت و ولایت همایش پیاده روی خانواده با حضور ۱۰۰۰ نفر از برادران و خواهران بسیجی شهر بندر کوهستک از بوستان ولایت تا ساحل ضلع جنوبی شهر بندر کوهستک به مسافت ۲ کیلومتر برگزار شد.
این مسئول ابراز داشت: این همایش با هدف ارتقای سلامت و تندرستی ، حفظ وحدت و انسجام بسیجیان، ترویج و گسترش فرهنگ ورزش همگانی برای تندرستی، تشویق و ترغیب مردم و بسیجیان به ورزش و ایجاد شور و نشاط و باهم بودن برای افزایش تعاون برگزار شد.

 
جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک اضافه کرد:در پایان این مراسم به قید قرعه به ۷۰ نفر از شرکت کننده گان جوایزی به قید قرعه اهداء شد.

 

aaa k ew

azs g ew

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff