تيم فوتبال انوه فاتح اولین دوره جام عبدالرحمن طلایی فتویه
+ پ -
تیم فوتبال انوه فاتح اولین دوره جام عبدالرحمن طلایی فتویه

در دیدار نهایی جام حاج عبدالرحمن طلایی فتویه تیم فوتبال انوه توانست نوجوانان برکه لاری را شکست دهد و اولین دوره این جام را به اسم خود ثبت کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، جام فوتبال حاج عبدالرحمن طلایی که مختص گروه سنی نوجوانان می باشد و از تمام شهرستان تیم های فوتبال در آن شرکتی می کنند اولین دوره آن با موفقیت به پایان رسید.

 

این مسابقات که بصورت حذفی برگزار می شود و مقرر گردیده هر ساله برگزار گردد تیم فوتبال انوه توانست با اقتدار قهرمان اولین دوره از این مسابقات شود.

 

 

در دیدار نهایی جام حاج عبدالرحمن طلایی که عصر امروز بین نوجوانان برکه لاری و انوه برگزار شد تیم انوه موفق شد با دو گل حریف خود را شکست دهد و با اقتدار جام قهرمانی رو بالای سر ببرد ، انوه با پیروزی صد درصدی و بدون گل خورده فاتح نخستین دوره این پیکارها شد.

 

 

اما مراسم پایانی این مسابقات  با حضور فرخ محمدی ریاست هیات فوتبال شهرستان بستک .عبدالله امینایی مسول کمیته مسابقات هیات فوتبال و جمعی از مسولین و پیشکسوتان ورزش روستای فتویه برگزار شد.

 

 

برترین های این رقابتها به شرح ذیل می باشند :

 

عبدالله دهده از تیم جنوب بستک عنوان فنی ترین بازیکن معرفی شد.

 

 

بهنام رحمان شناس از بست قلات عنوان پدیده این مسابقات رو به خودش اختصاص داد.

 

 

سعید کارگاه از انوه با ۱۰گل زده عنوان اقای گلی را به اسم خود ثبت کرد .

 

کاپ اخلاق این مسابقات هم به نوجوانان دهنگ رسید .

 

تیم فوتبال فتویه که میزبان این مسابقات بود در و در دیدار نیمه نهایی شکست خورده بود توانست در مسابقه رده بندی پیروز شود و مقام سومی را از آن خود کند تا دست خالی این مسابقات خانگی را به پایان نبرد .

 

کاپ نایب قهرمانی هم  به تیم برکه لاری و کاپ قهرمانی به تیم انوه رسید.

 

مراسم اختتامیه این مسابقات با اهدا لوح سپاس به پاس قدردانی و تشکر از سوی فرخ محمدی به اقای ابراهیم محمدی مسول برگزاری مسابقات به پایان رسید.

 

فرخ محمدی رئیس هیئت فوتبال بستک در حاشیه این اختتامیه به خبرنگار جهانگیریه گفت : در پایان لازم است از کلیه عزیزان و سرورانی که در برگزاری این مسابقات همکاری کردند تشکر وقدردانی نمایم علل خصوص شورای اسلامی امام جمعه و دهیار فتویه و جناب اقای حاج عبدالرحمن طلایی و نمایندگان محترمشان که برای برگزاری نقش موثری ایفا کردند.

 

 

وی افزود : همچنین تشکر میکنم از جناب اقای ابراهیم محمدی که مسولیت برگزاری این مسابقات بر عهده داشتند و حق الانصاف مسابقات را به بهترین کیفیت ممکن برگزار کردند.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff