توکلی از تبلیغ علیه نظام و نشر اکاذیب تبرئه شد
+ پ -

دبیر هیأت منصفه دادگاه مطبوعات گفت: در جلسه امروز دادگاه مطبوعات، «احمد توکلی» مدیرمسئول سایت الف در خصوص توهین به قضات با اکثریت آرا مجرم شناخته شد و در بابت توهین به نمایندگان مجلس و نیز اتهام نشر مطالب خلاف واقع، با اکثریت آرا مجرم شناخته نشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، علی‌اکبر کسائیان گفت: در ادامه رسیدگی به پرونده مدیرمسئول سایت الف، امروز سومین جلسه دادگاه در شعبه ۷۸ به ریاست قاضی جلالی برگزار شد.

وی ادامه داد: توکلی بابت اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام با اکثریت آرا مجرم شناخته نشد ولی در خصوص توهین به مسئولان عالی نظام با اکثریت آرا مجرم دانسته شد.

کسائیان افزود: احمد توکلی در مورد توهین به قضات با اکثریت آرا مجرم شناخته شد، درباره توهین به نمایندگان مجلس با اکثریت آرا مجرم شناخته نشد و هم‌چنین در خصوص نشر مطالب خلاف واقع با اکثریت آرا مجرم شناخته نشد.

دبیر هیأت منصفه دادگاه مطبوعات اظهار داشـت: هیات منصفه مطبوعات استان تهران با اکثریت قریب به اتفاق آرا، متهم را مستحق تخفیف دانست. هم‌چنین در جلسه امروز دادگاه رضایت‌نامه محمود احمدی‌نژاد و سعید مرتضوی توسط رئیس دادگاه قرائت شد.

کسائیان ادامه داد: صالحی امیری نیز شخصا با حضور در دادگاه رضایت خود را اعلام کرد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff