توهین مجری مطرح صدا و سیما به خبرنگاران
+ پ -

سید علی ضیا مجری جوان صدا و سیما که با سرعتی قابل تامل از مجری‌گری ویژه برنامه های کنکور به تهیه کنندگی در صدا و سیما رسیده، در برنامه زنده تلویزیونی گفت: این روزها هرکس از مادرش قهر می‌کند خبرنگار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، این مجری که پیش از این لابی‌بازی را بخشی از کار حرفه‌ای خود دانسته بود، در برنامه «این شب‌ها» گفت: پس از آنکه بسیاری به حرفه خوانندگی روی آوردند، حال به نوعی شده است که هرکس از مادرش قهر می‌کند خبرنگار می شود زیرا فکر می کنند به تخصص نیاز ندارد.
جالب اینجاست که دلاوری خبرنگار صدا و سیما که مهمان برنامه ضیا بود در جواب این مجری گفت: ایرادی ندارد هرکس به هردلیلی وارد حرفه ای شود‌، مهم آن است آنهایی ماندگار می‌شوند که در کار خود توانمندند.
به گزارش پارسینه، سید علی ضیا در حالی از تخصص دم میزند که فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد کاشان است و پس از تماس‌های مکرر با برنامه های رادیویی، در نهایت موفق شد به عنوان مجری یک برنامه سفارشی مختص کنکور انتخاب شود. او با برنامه نیم روز و ویتامین سه شناخته شد اما پس از اختلاف نظرش با تهیه کننده از شبکه سه جدا شد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff