تولید علم و نیروی متخصص شاخصه های مهم خاکریزهای فرهنگی است
+ پ -
تولید علم و نیروی متخصص شاخصه های مهم خاکریزهای فرهنگی است

رئیس دانشگاههای پیام نور هرمزگان با بیان اینکه خاکریزهای فیزیکی در مقابله با دشمن دیگر به خاکریزهای فرهنگی تبدیل شده است گفت: با تولید علم و نیروی متخصص در خاکریزهای فرهنگی باید تک های دشمن را پاتک زد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب،صمد حمزه ای رئیس دانشگاههای پیام نور هرمزگان در حاشیه برگزاری یادواره ۱۷۵ شهید غواص گمنام و ۲۳ شهید غواص استان هرمزگان در مرکز پیام نور میناب گفت: اگر بخواهیم شهادت را رتبه بندی کنیم هیچ مرگی بالاتر از فیض شهادت نخواهد بود.

 

 

وی افزود :غواص های دست بسته ای که جان عزیز خود را در راستای ایجاد آسایش و امنیت ما فدا کردند و امنیت را برای ما به ارمغان آوردند.

 

 

رئیس دانشگاههای پیام نور هرمزگان ، اظهار داشت: امروزه کشورهایی که تابع کشور آمریکای غاصب بودند در بدترین شرایط در ناامنی کامل بدلیل نداشتن امنیت به سر می برند.

 

 

حمزه ای تولید علم ،تربیت نیروی متخصص و متعهد را زمینه ای برای رشد و شکوفایی جامعه برشمرد و گفت: کشورهایی که در مسیر تولید علم نباشند با شکست مواجه خواهند شد.

 

 

وی با بیان اینکه امروزه خاکریزهای فیزیکی در مقابله با دشمن دیگر به خاکریزهای فرهنگی تبدیل شده است ، گفت: با تولید علم و نیروی متخصص در خاکریزهای فرهنگی باید تک های دشمن را پاتک زد.

 

 

این مسئول  همچنین جامعه دانشگاهی،مردم و دانشجویان را با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل آینده مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: افزایش روحیه بسیجی و فرهنگ شهادت باید در جامعه ساری و جاری شود.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff