سرپرست یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان خبر داد:

توقیف یک فروند قایق بی هویت به همراه یک دستگاه تور پرساین غیر مجاز

سرپرست یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان از توقیف یک فروند قایق بی هویت به همراه یک دستگاه تور پرساین غیر مجاز خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سروان مهرداد رامش جان گفت: در پی نارضایتی های اخیر جامعه صیادی و در ادامه عملیات یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان در شرق استان یک فروند قایق بی هویت که به صید غیر مجاز مبادرت کرده بود را توقیف‌کرد.

وی افزود در این عملیات که توسط پایگاه حفاظت منابع آبزیان شیلات شهرستان جاسک صورت گرفته‌است یک دستگاه تور پرساین و یک نفر متهم نیز دستگیر شدند.

سرپرست یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان تصریح‌کرد: کلیه کشفیات و توقیفات دراین خصوص ضمن تشکیل پرونده، به مرجع قضایی جهت سیر مراحل قانونی ارجاع داده شده است.

سرپرست یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان در پایان گفت: شماره تلفن ستاد یگان استان۰۷۶۳۳۳۳۱۴۳۴ آماده دریافت هر گونه اخبار و اطلاعات در راستای صید و صیادی و خدمات رفاهی به جامعه صیادی است.

گفتنی است در چند روز گذشته نیز با عملیات های یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان و در پی گزارش های جامعه صیادی و نارضایتی آنها دو فروند لنج پرسیانر نیز در شرق استان توقیف شده است.

انتهای‌پیام/