توقیف سه فروند شناور غیر مجاز /مقابله با صید بی رویه از ذخایر آبزیان
+ پ -
توقیف سه فروند شناور غیر مجاز /مقابله با صید بی رویه از ذخایر آبزیان

معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان اظهار کرد:مبارزه با صید غیر مجاز و بی رویه در راستای حفظ ذخایر آبزیان و صید پایدار همواره در دستور کار شیلات هرمزگان قرار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛مسعود بارانی معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان با  اشاره به توقیف سه شناور غیرمجاز صید میگو گفت:این توفیقات با همت و همکاری یگان حفاظت منابع شیلات هرمزگان و دریابانی استان هرمزگان صورت گرفته است، یگان حفاظت منابع شیلات هرمزگان در همین رابطه موفق به توقیف بالغ بر ۵۰ کیلو میگو و چهاد تخته جل میگو(یکی از ادوات صید غیر مجاز)شده است.

وی افزود:خوشبختانه امسال با هماهنگی های انجام شده بین اداره کل شیلات هرمزگان و دریابانی استان ،یگان حفاظت منابع شیلات هرمزگان با اقتدار بیشتر و با پوشش تمامی مناطق صید گاهی در تمامی فصل صید ناظر بر روند صید خواهد بود و با هرگونه تخلف صیادی برخوردی جدی خواهد داشت.

معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات اظهار کرد: ضمن تشکر از همکاری و تعامل صیادان و تعاونی های صیادی،از همه شهروندان به ویژه صیادان زحمت کش خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف صیادی با شماره های شماره تلفن‌های ۳۳۳۳۳۲۲۱ و ۳۳۳۴۰۹۰۳ و همچنین شماره پیامکی ۳۰۰۰۷۵۴۶۷۰۳۷۰۳ به یگان حفاظت منابع شیلات هرمزگان اطلاع رسانی نمایند.

وی افزود: پیش از این و در اولین روز فصل صید میگو هرمزگان نیز چهار فروند شناور غیر مجاز توقیف و در همین رابطه هشت نفر متهم بازداشت شدند.

بارانی خاطرنشان کرد:  مبارزه با صید غیر مجاز و بی رویه در راستای حفظ ذخایر آبزیان و صید پایدار همواره در دستور کار شیلات هرمزگان قرار دارد.

 

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff