توقیف بیش از ۵۰۰ کیلوگرم مواد غذایی فاسد در بندرلنگه
+ پ -
توقیف بیش از ۵۰۰ کیلوگرم مواد غذایی فاسد در بندرلنگه

رئیس اداره استاندارد شهرستان بندرلنگه از امحا و توقیف بیش از ۵۰۰ کیلوگرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در سطح شهرستان بندر لنگه خبر داد.

به  گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از  مروارید نیوز  ، محمد علی قانع رئیس اداره استاندارد شهرستان بندر لنگه از امحاء و توقیف بیش از ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد غذایی تاریخ گذشته و دارای بسته بندی ناسالم در شهرستان خبر داد و اظهار کرد این مواد غذایی تاریخ گذشته از انباریک مرکز عمده فروشی در هفته اخیر کشف گردید.

 

 

وی با اشاره به این که طبق رسالت کارشناسان این اداره به منظور حفظ ایمنی و سلامت مردم، در بازدید از یک مراکز عرضه مواد غذایی، مقدار۲۸۲ کیلوگرم خیار شور و رب گوجه فرنگی تاریخ مصرف گذشته و دارای بسته بندی معیوب و باد کرده کشف و توقیف شد.

 

 

محمد علی قانع اضافه نمود : این مقدار مواد غذایی با حضور نمایندگان اتاق اصناف و نهاد نظارتی امحاء شد و مقدار ۲۵۲ کیلوگرم رب گوجه فرنگی فاقد نشان استاندارد جهت بررسی تا حصول نتیجه آزمون، توقیف گردید.

 

رئیس اداره استاندارد شهرستان بندر لنگه در پایان یادآوری شد: احتمال فساد درمواد تاریخ مصرف گذشته بسیار بالاست و شهروندان باید به تاریخ تولید و انقضاء مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی توجه جدی داشته باشند.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff