توقف فعالیت های هسته ای به بهانه برجام و توافق، شکستی بزرگ محسوب می شود/ هنر اسلامی ابزار تحقق اهداف اسلام و انقلاب است
+ پ -
توقف فعالیت های هسته ای به بهانه برجام و توافق، شکستی بزرگ محسوب می شود/ هنر اسلامی ابزار تحقق اهداف اسلام و انقلاب است

نماینده ولی فقیه در سپاه کیش گفت: فناوری هسته ای دستاورد ایستادگی مردم ایران و مرهون تلاش دانشمندان هسته ای و ثمره خون شهدای هسته ای است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  کیش پرس، حجت الاسلام میثم فراشی نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش با بیان اینکه فناوری هسته ای دستاورد ایستادگی و احقاق حق مردم ایران، مرهون زحمات و تلاش های شبانه روزی دانشمندان هسته ای و ثمره خون شهدای هسته ای است ،گفت: دست یافتن به فناوری هسته ای با اتکا به توان داخلی و پرهیز از باج دادن به مستکبران نشان از نبوغ بالا و شعار ما می توانیم جوانان غیور سرزمین اسلامی ایران است که به فرموده مقام معظم رهبری باید بر توان و استعداد آنان اعتماد کرد.

 

وی افزود: باید از ظرفیت های داخلی و استعداد فرزندان میهن اسلامی برای رشد و توسعه در بخش های مختلف کشور استفاده کرد و اگر به بهانه توافق هسته ای و مسئله برججام توقف فعالیت های در هسته ای صورت گرفته و چشم به یاری دشمنان داشته باشیم قطعا شکست خورده و ناامیدی در پی خواهد آمد.

 

مسئول دفتر عقیدتی سیاسی سپاه کیش اظهار امیدواری کرد با استفاده از ظرفیت های داخلی و توانمندی جوانان ایرانی در آینده شاهد شکوه و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران باشیم.

 

وی همچنین با اشاره به سالروز شهادت شهید اهل قلم، شهید آوینی و تسلیت شهادت این هنرمند متعهد انقلابی گفت: زبان هنر، زبان گویای جامعه امروز است که همه عرصه های فیلم، عکس، تئاتر، نقاشی و دیگر عرصه ها را در بر می گیرد.

 

حجت الاسلام فراشی افزود: هنر هر کشور بیانگر سابقه و قدمت، عقاید، افکار و مذهب و احوالات حاکم بر جامعه است. ابعاد مختلف هنر هر کشور می تواند نشأت گرفته از ذوق و سلیقه اشخاص و یا انگیزه های به وجود آورنده هنر باشد.

 

وی ادامه داد: هنر در بعد دیگر می تواند در خدمت دولت ها و مصالح دولت باشد و همواره حاکمان کشورهای جهان از هنر به عنوان ابزاری برای رسیدن به خواسته ها ی خود  تبلیغ قدرت و حاکمیت خود بهره جسته اند؛ همانند سینمای هالیود و امثال آن که استکبار جهانی از آن در راه رسیدن به اهداف خود استفاده می کند.

 

این مقام مسئول همچنین افزود: هنر در جامعه اسلامی نیز نشات گرفته از روح لطیف شاعران و هنرمندان هنرهای اسلامی است و ابزاری است برای اشاعه فرهنگ و تمدن اسلامی و در بسیاری موارد هنرمندان توانسته اند از این ابزار برای دفاع از مظلوم و نشان دادن مظلومیت آن ها استفاده کنند همچنان که شهید آوینی، مرحوم سلحشور و مرحوم حاتمی از فیلمسازان بزرگی هستند که توانستند از ابزار هنر در راستای تحقق اهداف انقلاب و اسلام استفاده کنند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff