توقف اتصال فارس به خلیج فارس با یک رایزنی ساده!
+ پ -
توقف اتصال فارس به خلیج فارس با یک رایزنی ساده!
برشی از تحلیل سفر استاندار هرمزگان به پارسیان:

توقف اتصال فارس به خلیج فارس با یک رایزنی ساده!

سفر استاندار هرمزگان به شهرستان پارسیان و اظهار نظرهای وی در خصوص ابعاد جدید موضوع الحاق بخش‌هایی از چند روستای غربی استان هرمزگان به استان فارس با تحلیل‌های متفاوتی از سوی برخی سایت‌ها روبرو شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر ، سایت‌های فعال در استان فارس از جمله تابناک فارس با نگاهی متفاوت به موضوع الحاق و ساده انگاشتن توقف مصوبه الحاق را نشانه ساده نگری به موضوع بسیار مهم اتصال استان فارس به خلیج فارس دانسته و از آن با تیتر «توقف اتصال فارس به خلیج فارس با یک رایزنی ساده!» نام برده.

 

 

در حالی که قرار بود با الحاق بخش های کوچکی از استان هرمزگان به استان فارس، این استان به خلیج فارس متصل شود و ابعاد سیاسی و اقتصادی وسیعی در این زمینه سنجیده شده بود، مسئولان استان نتوانستند از مصوبه هیات دولت دفاع کنند و اجرای مصوبه هیات دولت با رایزنی مسئولان هرمزگان متوقف شد.

 

 

استاندار هرمزگان در سفر اخیر خود به شهرستان پارسیان گفت: شهرستان پارسیان در غرب استان هرمزگان دارای ظرفیت‌ها و منابع خوبی برخوردار است و مدیران استان و همچنین شهرستان باید حداکثر تلاش خود را در جهت جذب و شناسایی این منابع داشته باشند.

 

 

وی با اشاره به موضوع الحاق بخشی از پارسیان به استان فارس، گفت: در جلسه‌ای که با حضور استانداران استان فارس و هرمزگان و همچنین مدیرکل اطلاعات هر دو استان در وزارت کشور برگزار شد، پس از بحث‌های کارشناسی و ارائه استدلال های زیاد توانستیم، اجرای این مصوبه هیات دولت را متوقف کنیم.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff