توطئه های دشمن در فتنه 9 دی با وحدت و همدلی مردم خنثی شد
+ پ -
توطئه های دشمن در فتنه ۹ دی با وحدت و همدلی مردم خنثی شد

امام جمعه اهل سنت کیش گفت: دشمن در تلاش بود تا در فتنه ۹ دی به اهداف از پیش تعیین شده خود دست یابد اما با همدلی مردم توطئه دشمن خنثی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ شیخ یعقوب شمس، امام جمعه اهل سنت کیش در گفتگو با خبرنگار از کیش پرس،در حاشیه همایش علمای اهل تشیع و تسنن کیش گفت: گروه های تکفیری امروز خودسرانه و به نام اسلام وحشیانه ترین جنایت های بشری را مرتکب می شوند بر وحدت و همدلی تمامی مذاهب جهان اسلام تاکید کرد.

 

وی افزود: تمامی مسلمانان جهان اعم از شیعه و سنی به احکام اسلام و سنت پیامبر(ص) پایبند هستند .

 

شمس تصریح کرد: گروه های تکفیری دست نشاندگان استکبار جهانی هستند که تلاش می کنند تا با نام اسلام به کشورهای اسلامی و مسلمانان ضربه بزنند و در میان مذاهب اسلامی تفرقه افکنی کنند.

 

عالم اهل سنت کیش اظهار کرد: در فتنه ۹ دی دشمنان با استفاده از ناآگاهی گروهی از افراد و در لوای آنان به مقدسات اسلامی توهین کرده و اموال عمومی را تخریب کردند اما در نهایت با هوشیاری و بصیرت مردم که همواره در خط ولایت فقیه آماده دفاع از حریم نظام جمهوری اسلامی هستند توطئه آنان خنثی شد.

 

وی با اشاره به اینکه رمز پیروزی انقلاب اسلامی ما وحدت بود، خاطر نشان کرد: چیزی که امروز کشور ما را بیمه می کند وحدت و همدلی همه مردم و حرکت در مسیر منویات رهبر معظم انقلاب است.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff