توسعه همه جانبه بندرلنگه در دستور کار مدیران شهرستان باشد
+ پ -
توسعه همه جانبه بندرلنگه در دستور کار مدیران شهرستان باشد

رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان بندرلنگه گفت: بندرلنگه با داشتن ویژگی های منحصر به فرد در بخش توسعه دریامحور کشور میتواند نقش بی بدیلی ایفا کند که لازم است مدیران با برنامه ریزی دقیق در راستای این هدف تلاش کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  مروارید نیوز؛ اسماعیل پاسلار رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان  صبح امروز در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان در جمع مدیران شهرستان گفت :اساس کار کمیته برنامه ریزی شهرستان باید برنامه ریزی تصمیم گیری و تصمیم سازی برای توسعه همه جانبه شهرستان باشد مدیران باید برای توسعه شهرستان برنامه داشته باشند.

IMG_1581_resize

وی اظهار کرد: بندرلنگه با داشتن ویژگی های منحصر به فرد در بخش توسعه دریامحور کشور میتواند نقش بی بدیلی ایفا کند که لازم است مدیران با برنامه ریزی دقیق در راستای این هدف تلاش کنند.

 

رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان در ادامه بیان کرد: سرمایه گزاری های خارجی که باعث ایجاد شغل در شهرستان می شود باید دانش متناسب با آن نیز وارد گردد تا بتوانیم جوانان شهرستان را با علم روز آشنا و در انجام کار توانمند کنیم .

IMG_1581_resize

پاسلار در پایان تاکید کرد: مدیران برای توسعه همه جانبه شهرستان هفکری نمایند و از تمام اختیارات خود استفاده کنند نبایدبرای  حفظ جایگاه مدیریت از خدمتگزاری به مردم شریف شهرستان بندرلنگه چشم پوشی کرد .

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff