توسعه نمایندگی‌های اصناف با هدف تسهیل خدمات صورت می‌گیرد
+ پ -
توسعه نمایندگی‌های اصناف با هدف تسهیل خدمات صورت می‌گیرد

رئیس اصناف پارسیان از ایجاد نمایندگی اصناف در دو نقطه شهرستان به منظور تسهیل در تشکل پرونده‌ها و صدور پروانه کسب خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، صالح یعقوبی رئیس اداره اصناف شهرستان پارسیان صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران خاطر نشان کرد: شهرستان پارسیان بیش از ۱۰۰ کیلومتر عرض جغرافیایی دارد و مراجعه روستائیان به مرکز شهر برای دریافت پروانه کسب مشکلاتی را بوجود می‌آورد لذا تصمیم گرفته شد در شهر کوشکنار و روستای بوچیر به عنوان مرکز حوزه غرب و شرق شهرستان نمایندگی اصناف ایجاد شود.

 

وی اضافه کرد: تا کنون نمایندگی شهر کوشکنار فعالیت خود را آغاز کرده اما روستای بوچیر این اتفاق نیافتاده که انتظار می‌رود تا چند وقت دیگر این نمایندگی راه‌اندازی شود.

 

رئیس اصناف پارسیان گفت: صدور بیش از حد مجوز فعالیت برای برخی اصناف مشکلاتی را بوجود آورده و در آینده موجب تعطیلی و ورشکستی برخی واحدها خواهد شد.

 

یعقوبی ادامه داد: با احترام به قانون اما در خصوص برداشته شدن سقف صدور واحدهای صنفی ایراداتی وجود دارد و از مسئولین تقاضا داریم این موضوع را رسیدگی کنند.

 

وی ادامه داد: عدم رعایت تناسب جمعیتی شهرستان باعث می‌شود برخی از واحدهای صنفی بیش از حد نیاز مردم ایجاد شوند و عملا در مسیر زیان دهی گام بردارند.

 

رئیس اصناف پارسیان گفت: در سال ۸۵ و همزمان با راه اندازی اداره صنعت معدن و تجارت در شهرستان اداره اصناف نیز با ۴۴۰ پرونده فعالیت خود را آغاز کرد که این میزان تا کنون به ۲۲۰۰ پرونده رسیده و رشد چشمگیری را رقم زده است.

 

انتهای  پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff