توسعه فرهنگ محرومیت‌زدایی اولویت نخست اردوهای جهادی است
+ پ -
توسعه فرهنگ محرومیت‌زدایی اولویت نخست اردوهای جهادی است
مسئول بسیج دانشجویی رودان عنوان کرد؛

توسعه فرهنگ محرومیت‌زدایی اولویت نخست اردوهای جهادی است

مسئول بسیج داشجویی رودان گفت: توسعه فرهنگ محرومیت‌زدایی و ایجاد روحیه سازندگی و امید در بین جوانان و مردم مناطق مختلف از اولویت‌های نخست اردوهای جهادی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ ولی صفائی پور مسئول بسیج دانشجویی شهرستان رودان در گفتگو با خبرنگار رودان نیوز با اشاره به فعالیت گروه‌های جهادی دانشجویی رودان در زمینه تلاش مخلصانه برای سازندگی منطقه، اظهار کرد: در اردوهای جهادی، دانشجویان با وضعیت زندگی یک منطقه محروم کشور در ابعاد مختلف فرهنگی، اعتقادی، معیشتی و بهداشتی و … آشنا شده و از طریق تلاش مخلصانه برای سازندگی در آن منطقه می کوشند.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری اردوهای جهادی دانشجویی، سازندگی است، افزود: این سازندگی یک نوع خود سازی است،اما رسالتی بر دوش جهادگران است و آن توسعه فرهنگ محرومیت زدایی در بین جوانان و ایجاد روحیه سازندگی و امید در مردم منطقه است.
صفائی پور ادامه داد: بسیج دانشجویی شهرستان رودان هم کما فی السابق در زمینه اردوهای جهادی فعالیت دارد و گروههای جهادی سفیران ولایت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و سفیران امید دانشگاه پیام نور شهرستان رودان جزو گروههای برتر جهادی استان هرمزگان هستند.

مسئول بسیج دانشجویی رودان  تعمیر، فضاسازی و رنگ آمیزی دبیرستان شهید چراغی محله سنگی، فضاسازی و رنگ آمیزی مسجد صاحب الزمان(عج) و حسینیه محله سنگی، اجرای برنامه‌های فرهنگی، برگزاری اعیاد و ایام سوگورای ائمه اطهار در امامزاده شاه قطب الدین حیدر(ع)، برگزاری حلقه‌های معرفتی و کلاس احکام برای قشر نوجوان و جوان در امامزاده شاه قطب الدین حیدر(ع) شهرستان رودان را از جمله اقدامات انجام شده توسط گروههای جهادی داشجویی شهرستان رودان عنوان کرد.

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff