توسعه زیر ساخت های باعث عزتمندی و اقتدار نظام و ارائه خدمت به مردم است
+ پ -
توسعه زیر ساخت های باعث عزتمندی و اقتدار نظام و ارائه خدمت به مردم است

مشاور وزیر نیرو گفت: آب شیرینکن ۴۵۰۰ متر مکعبی شهر بندر سیریک با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی دکتر قادری در حاشیه بازدید از آب شیرین کن شهر بندر سیریک افزود: با توجه به اینکه منطقه شرق استان در طرح تحول سواحل مکران قرار دارد به لحاظ استراتژیکی و ایجاد کارخانه ها و گارگاههای کوچک و بزرگ با هدف اشتغال پایدار و رونق کسب و کار و صادرات و حساسیت های خاص منطقه توجه به زیر ساخت های حوزه نیرو جزء اولویت های وزارت نیرو است.
مشاور وزیر نیرو یادآور شد: از آنجائیکه شهرستان سیریک به نوعی دروازه ورودی طرح توسعه سواحل مکران است و عنایت ویژه مقام معظم رهبری به توسعه مناطق مرزی برای ایجاد امکانات رفاهی، زیستی ، صنعتی و اشتغال از یک طرف باعث عزت مندی و اقتدار نظام و از سوی دیگر اقتدار نظام را به رخ معاندین و هم مردم در سایه ارائه خدمات نظام با عزت و شرف زندگی می کنند.
دکتر قادری تصریح نمود: تا کنون برای احداث و راه اندازی آب شیرینکن شهر بندر سیریک ۹ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی هزینه شده که تمام تجهیزات و ادوات آن نصب و با انتقال آب از دریا به منبع این آب شیرینکن به بهره برداری خواهد رسید.
وی اضافه کرد: این آب شیرینکن در فاز اول ۱۵۰۰ متر مکعب آب شرب روزانه برای شهرهای ۱۲ هزار نفری سیریک و گروگ تولید می کند.
مشاور وزیر نیرو اضافه کرد: فاز اول این پروژه در دهه فجر سال جاری برای مردم شهرهای سیریک و گروگ به بهره برداری خواهد رسید و فازهای بعدی نیز برای افزایش ۴۵۰۰ متر مکعبی بلافاصله شروع و تا یک سال آینده به بهره برداری می رسد.
انتهای پیام/ق

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff