توسعه جاسک در فضای همدلی امکان پذیر است
+ پ -
توسعه جاسک در فضای همدلی امکان پذیر است

امام جمعه جاسک گفت: توسعه شهرستان جاسک با چالش و تقابل پیش نمی رود و توسعه با فضای مثبت و همدلی امکان پذیر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مکران نیوز حجت الاسلام محمد کاظم مناقبیان،امام جمعه جاسک گفت: امروزه اهمیت رسانه در بیان مشکلات بر کسی پوشیده نیست که رسالتی مهم که افراد با صداقت و شجاعت و صراحت لهجه و انصاف گونه در خصوص یک موضوع سخن بگویند و امروزه رسانه ها در حل مشکلات و توسعه نقش مهمی دارند.

امام جمعه جاسک گفت: به مدیران شهرستان و استان در مورد کم‌کاری‌ها تذکر خواهم داد و در صورتی که به آن بی‌اعتنا باشند در خطبه‌های نماز جمعه فریاد میزنم و مردم را در جریان قرار می‌دهم و از کسی هم هراس ندارم و با شجاعت برای پیگیری مشکلات مردم گام بر خواهم داشت.

وی اضافه کرد: امیدوارم همه ما با وظیفه‌‌شناسی و عمل به وظایف خود بتوانیم بخش اندکی از مشکلات مردم را حل و فصل کنیم و البته در این راه بیش از همه نیازمند مشارکت مردم هستیم که خود موضوع بحث یا مباحث مستقلی است و سعی خواهم کرد به سهم خود، این مساله را مورد واکاوی و کنکاش قرار دهیم.

امام جمعه جاسک با بیان اینکه احساس بنده بر این است مردم برای زیباسازی شهر جاسک نسبت به مسوولین بیشتر کار کردند، خاطرنشان کرد: زیباسازی شهری نیاز به هزینه ندارد بلکه نیاز به سلیقه و هنر یک مدیر دارد.

مناقبیان بیان کرد: خیلی از امورات شهری هزینه و اعتبار نمی خواهد بلکه با سلیقه و برنامه انجام می شود که البته نظافت شهر جاسک نگران کننده است. که در این راستا مردم از مسئولین در بحث زیبا سازی جلوتر هستند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff