1

توزیع ۳۰ دستگاه تبلت بین دانش آموزان خانواده های ایتام و محسنین پارسیانی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مهدی ناصری، رئیس کمیته امداد شهرستان پارسیان در حاشیه مراسم واگذاری تبلت به دانش آموزان نیازمند در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: با توجه به شرایط ناشی از کرونا در جامعه و تحصیل از طریق فضای مجازی، تبلت یا گوشی هوشمند به عنوان یکی از نیازهای اصلی دانش‌آموزان و دانشجویان است که تلاش می‌کنیم تا در رفع این مشکل، یاری بخش نیازمندان باشیم.

وی افزود: طی مراسمی با حضور با حضور امام جمعه شهرستان پارسیان به 30 دانش آموز نیازمند از خانواده های ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد در این شهرستان اهدا شد که با همکاری حامیان طرح اکرام ایتام و خیرین و همچنین مشارکت مراکز نیکوکاری تامین شده است.

ناصری، ارزش این تعداد دستگاه را 90 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: با هدف بهره‌مندی دانش آموزان کم‌بضاعت تحت حمایت این نهاد حمایتی از آموزش مجازی با همکاری خیرین، این تبلت‌ها خریداری و در اختیار فرزندان مددجو قرار می‌گیرد.

رئیس کمیته امداد شهرستان پارسیان، تصریح کرد:‌ فرزندان مددجویان برای دسترسی به شرایط برابر آموزشی ، لزوم داشتن امکانات الکترونیکی جهت آموزش های مجازی با مشارکت و کمک های خیران و حامیان عزیز می باشد.

انتهای پیام/