توزیع ۱۵۰ بسته تحصیلی بین دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد فین

رئیس کمیته امداد فین از توزیع ۱۵۰ بسته تحصیلی به همراه ۵۲ دست لباس فرم مدرسه و کفش به ارزش ۳۰ میلیون تومان بین دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد در مناطق محروم شهر فین خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛عقیل سالاری، رئیس کمیته امداد فین، اظهار کرد: جشن عاطفه‌ها رویدادی است که همه‌ساله در نیمه دوم شهریورماه و در آستانه بازگشایی مدارس، باهدف کمک به ادامه تحصیل دانش‌آموزان نیازمند و گسترش فرهنگ انفاق، احسان و دستگیری از نیازمندان در سراسر کشور برای جمع‌آوری کمک‌ها و هدایای مردمی و سپس توزیع آن‌ها در بین دانش‌آموزان نیازمند اجرا می‌شود.
وی با اعلام اینکه هم‌زمان با آغاز جشن عاطفه‌ها، در این شهرستان نیز کار جمع‌آوری و توزیع بسته‌های تحصیلی انجام‌شده، گفت: با کمک خیران استان فارس، ۱۵۰ بسته تحصیلی بین دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در سطح روستاهای شهر فین توزیع شد.
رئیس کمیته امداد فین بیان کرد: ارزش بسته‌های اهدایی به دانش آموزان مجموعاً ۳۰ میلیون تومان بوده که در روستاهای آوین، مهدی‌آباد، کوران، پروزک و پابند توزیع‌شده است.
سالاری خاطر نشان کرد: کمیته امداد شهر فین در حال حاضر به ۲۷۹ دانش آموزان و ۵۵ دانشجو از مقطع کاردانی تا دکتری کمک‌هزینه تحصیلی پرداخت می‌کند که در سال گذشته در این بخش حدود ۱۴۱ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
انتهای پیام/