توزیع ۱۱۵۰ بسته مهر تحصیلی بین دانش آموزان بندرلنگه‌ای

رئیس کمیته امداد بندرلنگه گفت: یک هزار و ۱۵۰ بسته لوازم‌التحریر اهدایی از طرف خیران بین دانش آموزان نیازمند شهرستان بندرلنگه توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حسین صالحی زاده، رئیس کمیته امداد شهرستان بندرلنگه، گزارشی از توزیع بسته‌های لوازم‌التحریر به دانش آموزان نیازمند ارائه کرد و اظهار کرد: هرساله به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید بسته‌های تحصیلی با همکاری مردم و خیران تأمین و بین دانش آموزان نیازمند توزیع می‌شود.
وی افزود: از شروع مرحله اول جشن عاطفه‌ها تا اولین روزهای سال تحصیلی، خیران و نیکوکاران یک هزار و ۱۵۰ بسته لوازم‌التحریر برای دانش آموزان نیازمند به کمیته امداد بندرلنگه اهدا کرده‌اند و این بسته‌ها بین دانش آموزان نیازمند توزیع‌شده است.

صالحی زاده بیان کرد: این بسته‌ها با شناسایی دانش آموزان نیازمند، در مناطق محروم و روستایی توزیع‌شده است، ارزش بسته‌های تحصیلی و فرهنگی اهدایی ۲۳۰ میلیون تومان بود که این مبلغ از طرف خیران تأمین‌شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان بندرلنگه با اشاره به برگزاری مرحله دوم پویش “با رنگ مهر رؤیایی را بسازیم” باحال و هوای مهر حسینی در تاریخ ۱۰ مهر در سطح مدارس شهرستان، عنوان کرد: هم‌اکنون یک هزار و ۵۹۸ دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی و ۹۸ دانشجو در شهرستان بندرلنگه از خدمات تحصیلی و آموزشی کمیته امداد بهره‌مند هستند که ارائه خدمات مطلوب‌تر مستلزم مشارکت بیشتر خیران و نیکوکاران شهرستان است.

صالحی زاده خاطرنشان کرد: همچنین برای ۴۰۰ نفر از دانش آموزان نیازمند شناسایی‌شده، مبلغ ۱۰۰ هزار تومان به‌عنوان سرانه کمک‌هزینه تحصیلی توسط کمیته امداد به‌حساب سرپرست خانواده‌ها واریزشده است.

انتهای پیام