توزیع کالای اساسی طرح ضیافت با قیمت مصوب بازرگانی تا پایان ماه رمضان / اجرای طرح نظارتی ضیافت
+ پ -
توزیع کالای اساسی طرح ضیافت با قیمت مصوب بازرگانی تا پایان ماه رمضان / اجرای طرح نظارتی ضیافت

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بستک افزود: توزیع کالای اساسی طرح ضیافت در ماه مبارک رمضان در شهرستان بستک با قیمت مصوب بازرگانی و همچنین اجرای طرح نظارتی ضیافت تا پایان ماه رمضان ادامه می یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه،حمید قاسمی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه  اظهار کرد: توزیع کالای اساسی طرح ضیافت در ماه مبارک رمضان در شهرستان بستک با قیمت مصوب بازرگانی از ۱۶ خرداد آغاز گردید و تا پایان ماه رمضان ادامه دارد.

 

وی بیان کرد: فروشگاه های بزرگ جهت توزیع کالای اساسی طرح ضیافت تعیین شده اند که با نصب بنر از سایر فروشگاه ها متمایز هستند و همچنین از طریق معرفی بخشداران از طریق شناسنامه های مورد اعتماد واحد صنفی، کالای اساسی طرح ضیافت حتی در بخش ها و روستاها نیز توزیع می شود.

 

قاسمی افزود: شکر با قیمت۲ تومان، مرغ در شهر بستک به قیمت ۴ هزار و ۹۰۰ تومان و در روستاها نیز به قیمت ۵ هزار تومان در قالب کالای اساسی طرح ضیافت توزیع می گردد.

 

وی یادآور شد: ۱۶ تن حواله شکر و ۳۰ تن مرغ برای طرح ضیافت در نظر گرفته شده است که در چند روز آینده برنج نیز توزیع می شود.

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بستک اظهار کرد: گوشت منجمد ایرانی با قیمت ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان نیز در قالب کالای اساسی طرح ضیافت تعیین شده که هنوز استقبالی از آن نشده است.

 

قاسمی همچنین افزود: اجرای طرح نظارتی ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان به صورت گشت مشترک با بهداشت از ۱۲ خرداد آغاز شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه پیدا می کند که در این طرح نظارتی از کلیه واحدهای صنفی به خصوص مواد غذایی نظارت به عمل می آید و با واحد های متخلف برخورد خواهد شد و پرونده آنها جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال می گردد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff