توزیع نان در کیسه های پلاستیکی ممنوع است
+ پ -
توزیع نان در کیسه های پلاستیکی ممنوع است
معاون فرماندار رودان در جلسه شورای آرد و نان شهرستان مطرح کرد؛

توزیع نان در کیسه های پلاستیکی ممنوع است

معاون فرماندار رودان اظهار کرد: بدلیل غیر بهداشتی بودن کیسه های پلاستیکی، از اقدام نانوایی ها و توزیع نان در این کیسه ها جلوگیری بعمل می آید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ کورش نیک طبع، معاون فرماندار رودان در جلسه شورای آرد و نان شهرستان بر تغییر ذائقه مردم و استفاده از نان سبوس دار در سفره غذایی تاکید کرد و گفت: سبوس دار شدن نان از نانوایی هایی که در تولید نان حجیم فعالیت می کنند آغاز شده و این امر به سایر نانوایی ها نیز تسریع داده می شود.

نیک طبع اظهار کرد: با توجه فواید نان سبوس دار و اهمیت وجود آن در سبد غذایی مردم تلاش شود تا از ورود آرد سفید که درصد سبوس آن پایین است و به صورت قاچاق نیز به شهرستان وارد می شود، جلوگیری شود.

معاون فرماندار رودان گفت: بدلیل غیر بهداشتی بودن کیسه های پلاستیکی، از اقدام نانوایی ها در توزیع نان در این کیسه ها جلوگیری بعمل می آید.

وی از مبادله سبوس شهرستان رودان با استان یزد در جهت حمایت و فعال کردن صنایع شهرستان خبر داد و افزود: در صورت فعال نمودن کارخانه هرمز لبن و تامین مواد اولیه و شیر مورد نیاز این کارخانه، ماهیانه ۲۰۰ تن سبوس شهرستان تحویل داده می شود و در قبال آن نیز شیر مورد نیاز کارخانه هرمز لبن تامین می شود.

معاون فرماندار رودان ادامه داد: در صورت عدم تامین مواد اولیه کارخانه هرمز لبن از ارسال سبوس جلوگیری می شود و در جهت تقویت تولیدات دامی در زمینه گوشت و شیر در منطقه اقدام می شود.

نیک طبع در خصوص جلوگیری از بسته بندی نان در کسیه های پلاستیکی، خاطرنشان کرد: تدابیری اتخاذ شده است که فقط یک واحد نانوایی با اخذ مجوزهای قانونی نسبت و تولید و بسته بندی نان در سطح شهرستان اقدام خواهد کرد و با هرگونه توزیع خود سرانه جلوگیری می شود.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff