توزیع۵۰۰ جلد کتب سبک زندگی به صورت چهره به چهره
+ پ -
توزیع۵۰۰ جلد کتب سبک زندگی به صورت چهره به چهره

مجری این طرح از توزیع ۵۰۰ جلدکتاب سبک زندگی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی درقالب طرح اوقات فراغت تابستان درشهرستان بندرلنگه خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، میرکمانداری مجری طرح درگفتگو با فرهنگ کده با اشاره به اینکه این طرح به صورت چهره به چهره با مراجعه به منازل شهروندان بندرلنگه توزیع می شود اظهار کرد: این طرح در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله) است.

 

وی با اشاره به بیانات رهبری در نوع سبک زندگی اسلامی بیان کرد: اما اگر از منظر معنویت نگاه کنیم که هدف انسان، رستگاری و فلاح و نجاح است، باید به سبک زندگی اهمیت دهیم، اگر به معنویت و رستگاری معنوی اعتقادی هم نداشته باشیم، برای زندگی راحت، زندگی برخوردار از امنیت روانی و اخلاقی، باز پرداختن به سبک زندگی مهم است. بنابراین مساله ی اساسی و مهمی است.
میرکمانداری افزود: از سخنان گوهر بار مقام معظم رهبری اهمیت پرداختن به موضوع سبک زندگی را در فرا می گیریم وهدف دیگر از این طرح پرکردن اوقات فراغت با مطالعه کتاب است.
وی ادامه داد: این طرح از اواسط مردادماه آغاز می شود ودر محله های مختلف شهر به صورت چهره به چهره این کتب توزیع می گردد.
مجری این طرح درپایان ازمهندس رضا زاده شهردار بندرلنگه به جهت اهمیت به امور فرهنگی از جمله فرهنگ کتاب وکتابخوانی وترویج سبک زندگی اسلامی تقدیر وتشکر کرد.
انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff