تودیع معارفه خاموش روسای قدیم و جدید دانشگاه علمی کاربردی هرمزگان
+ پ -
تودیع معارفه خاموش روسای قدیم و جدید دانشگاه علمی کاربردی هرمزگان

مراسم تودیع و معارفه رئیس یکی از دانشگاه های بزرگ هرمزگان بدون اطلاع مسئولان استانی هرمزگان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  فرهنگ کده ؛ مراسم تودیع و معارفه دکتر علیرضا شیخی، رئیس دانشگاه علمی کاربردی  هرمزگان  فارغ التحصیل رشته برق قدرت از دانشگاه تربیت مدرس و عضو هییت علمی دانشگاه هرمزگان با تنها با حضور مشاور ریئس ستاد مرکزی تهران دانشگاه  به شکلی کاملا پادگان معابانه انجام گرفت .

رییس جدید دانشگاه علمی کاربردی هرمزگان  در ابتدا کارشناس حراست و گزینش دانشگاه بود که بعدها بدلیل مشکلات دانشگاه برای کارمندان واحد استانی  به عنوان کارشناس فرهنگی دانشجویی دانشگاه انتخاب گردید همچنین مدتی به عنوان معاون امور اجرایی دانشگاه منصوب شد و در این حین از پردیس بین الملل دانشگاه هرمزگان در قشم در رشته امور فرهنگی در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل گردید.
حال دو سوال در اینجا مطرح می گردد؟چطور فردی که یک روز سابقه تدریس نداشته و کلا از روند آموزش در دانشگاه اطلاع ندارد به عنوان رئیس مجموعه دانشگاهی انتخاب می گردد که خود نزدیک به ۲۰ رئیس مرکز آموزش با سطح و پتانسیل علمی بالا دارد؟

سوال دوم اینکه تغییرات در استان نباید با نظر مسئولین ارشد استان برای پیشبرد اهداف استان همسو باشد؟
دانشگاه ملی هرمزگان  ۳۵ درصد دانشجویان استان را دارد این در حالی است که رئیس جدید یک روز سابقه تدریس در هیچ مرکز آموزشی ای ندارد.

با توجه به پیشرفت کشور و روی کار آمدن دولت اعتدال و انتخاب افراد شایسته در مسائل گوناگون اما در هرمزگان انگار چرخ مملکت به گونه ای دیگر می چرخد و تصمیم را مرکز کشور می گیرد و ما هم چون جز مناطق محروم هستیم از حق تصمیم گیری برای خود محروم هستیم.

و از تهران یکی بی خبر می آید و می گوید من میگویم شما از فردا ریئس نیستید، و این هم حکم ریس جدید و “من” نظرم این است،جلسه تودیع و معارفه را فردا برگزار کنید! ریس جدید کیست؟فردا می بینید! اینگونه رفتار ها بی شک هر خواننده ای را یاد دولت قبل می اندازد و انگار نه انگار برای تغییر و حذف این رفتارها از جامعه پای صندوق رای رفتیم.

در دولت امید و اعتدال در اکثر دانشگاه ها تغییراتی رو به جلو صورت پذیرفت اما این ورق برای دانشگاه جامع علمی کاربردی گونه ای دیگر رقم خورد و روندی عکس مشی دولت به خود گرفته است.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff