توجه به ورزش کارکنان از اولویت های دانشگاه است/ دانشگاه نقشی بی بدیل و انکار ناپذیر دارد
+ پ -
توجه به ورزش کارکنان از اولویت های دانشگاه است/ دانشگاه نقشی بی بدیل و انکار ناپذیر دارد

همایش پیاده روی به همت معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد واحد بندرعباس با حضور اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی در ساحل بوستان غدیر بندرعباس برگزارشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ به مناسبت هفته وحدت، همایش پیاده روی به همت معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد واحد بندرعباس با حضور اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی در ساحل بوستان غدیر بندرعباس و درکنار آب های نیلگون خلیج همیشه فارس ، به طول۳ کیلومتر برگزار شد.

داود افخمی تبا، معاون دانشجوئی و فرهنگی واحد بندرعباس ضمن گرامیداشت هفته وحدت، ورزش رابزرگترین عامل ایجاد وحدت و همدلی در جامعه عنوان کرد و گفت: گسترش فرهنگ ورزش در جامعه زمینه ساز وحدت آفرینی ، همدلی و همگرائی و توسیع روحیه کار جمعی و هم زبانی در جامعه است.

معاون دانشجوئی و فرهنگی واحد بندرعباس اظهار کرد: یکی از اولویت های دانشگاه توجه به امر ورزش کارکنان دانشگاه است و  همگانی شدن ورزش در دانشگاه می تواند در افزایش نشاط کارکنان خدوم دانشگاه موثر باشد و ثمره آن را در خدمات رسانی مطلوب به دانشجویان محترم خواهد بود.

زارعی Tمدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس در ابتدای همایش، آسایش ، آرامش و امنیت مسلمانان جهان را در گرو وحدت جهان اسلام یاد کرد و گفت: نقطه اتکای دشمن در جهت تضعیف جهان اسلام ، ایجاد تفرقه و نفاق بین مسلمانان جهان و خدشه دار کردن وحدت امت اسلامی است.

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس تاکید کرد: آنچه امروز می تواند نقشه شوم دشمن را بر ملا سازد ، حفظ و تقویت وحدت بین مسلمانان جهان است که در این بین نقش دانشگاه و دانشگاهی به عنوان محور توجهات جوانان نقشی بی بدیل و انکار ناپذیر است.

 

انتهای پیام/l

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff