توجه به ورزش بانوان توجه به نیمی از جمعیت شهرستان است/ انضباط اداری در دستور کار قرار دارد+ تصاویر
+ پ -
توجه به ورزش بانوان توجه به نیمی از جمعیت شهرستان است/ انضباط اداری در دستور کار قرار دارد+ تصاویر

رئیس اداره ورزش و جوانان پارسیان توجه به ورزش بانوان را توجه به بیش از نیمی از جمعیت شهرستان دانست و بر رعایت انضباط اداری تأکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از جهانگیریه ،  علی اصغر قنبر زادگان رئیس اداره ورزش و جوانان پارسیان  در نخستین نشست با هیأت‌های ورزشی شهرستان اظهار کرد: شهرستان پارسیان از ظرفیت‌های خوب ورزشی برخوردار است و باید توجه به ورزش به ویژه ورزش قهرمانی دو چندان شود.

 

وی اضافه کرد: ورزش پارسیان با توجه به همه ظرفیت‌هایی که در طول چند وقت شناسایی کرده‌ام متأسفانه در جایگاه واقعی خود قرار نگرفته لذا همه هیأت‌ها باید تلاش کنند تا این جایگاه حاصل شود.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان پارسیان در ادامه اظهار کرد: جایگاهی که امروز در آن قرار گرفته‌ایم به برکت وجود ورزشکاران و فعالین ورزشی است لذا با تعامل دو سویه و هماهنگی با رئیس شورای ورزش شهرستان یعنی فرماندار باید اهداف سازمانی که همان پویایی فعالیت‌‌های ورزشی است را پیگیری کنیم.

 

قنبر زادگان با اشاره به برخی برنامه‌های اداره ورزش و جوانان در سال پیش رو گفت: اداره ورزش و جوانان پارسیان را با برنامه تحویل گرفته‌ام و باید برای تحقق برنامه‌ها عزمی عمومی را با خود همراه کنیم.

 

وی ورزش بانوان را مهمترین بخش برنامه‌های پیش روی خود دانست و تصریح کرد: ورزش بانوان از تنوع بالایی برخوردار است و باید در این زمینه تلاشی مضاعف انجام داد تا نیمی از جمعیت شهرستان بتوانند قابلیت‌های ورزشی خود را به نمایش بگذارند.

 

دبیر شورای ورزشی شهرستان توجه به بیمه ورزشکاران را از دیگر برنامه‌های کاری خود دانست و خاطرنشان کرد: هیأت‌های ورزشی باید نسبت به تکمیل اعضاء خود و جذب ورزشکاران اقدام کنند تا از امتیازاتی که بخش دولتی برای ورزشکاران در نظر گرفته است بهره‌مند شوند.

 

یادآور می‌شود؛ شهرستان پارسیان با حدود ۵۰ هزار نفر جمعیت ۱۵ هیأت ورزشی دارد و نماینده‌ای از این شهرستان در لیگ برتر فوتبال استان حضور دارد.

 

_J8A3171 _J8A3092 _J8A3095 _J8A3120 _J8A3125 _J8A3126 _J8A3131 _J8A3135

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff