توجه به محتوا در عین جذاب بودن برنامه های دهه فجر
+ پ -
توجه به محتوا در عین جذاب بودن برنامه های دهه فجر

رئیس ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر بستک گفت: باید علاوه بر جذابیت، به محتوا و پیام برنامه‌های پیش‌بینی شده در کمیته‌ها دقت و به پاسداشت یاد شهدا و ایثارگران و آرمان آنها توجه وی‍ژه‌ای شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، محمد احمدی رئیس ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر بستک طی گفتگویی با بیان اینکه دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای معرفی بهتر دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است،گفت: امیدواریم با برنامه‌ریزی و مشارکت همه اعضاء ستاد برنامه‌های پرمحتوا جهت انتقال و تبیین دستاوردها و آرمان های نظام اسلامی به ویژه نسل جوان اجرا گردد.

رئیس ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر بستک افزود: باید علاوه بر جذابیت، به محتوا و پیام برنامه‌های پیش‌بینی شده در کمیته‌ها دقت و به پاسداشت یاد شهدا و ایثارگران و آرمان آنها توجه وی‍ژه‌ای شود.
معاون فرماندار بستک یکی از مهم ترین ویژگی های انقلاب اسلامی را مشارکت اقشار مختلف مردم در پیروزی انقلاب دانست و افزود: بیان دستاوردهای نظام و دولت تدبیر و امید و اطلاع رسانی مناسب به مردم، امید و نشاط را در جامعه تقویت و بستر خدمت بیشتر به مردم را فراهم می سازد.
احمدی با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بر تلاش برای فراهم نمودن شرایط حضور حداکثری مردم همیشه در صحنه بستک در این راهپیمایی تاکید کرد.
رئیس ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر بستک خواستار اجرای برنامه‌های متنوع و شاد، تزئین فضای عمومی، برنامه‌ریزی برای دیدار از خانواده‌های معظم شهدا، مشارکت و همیاری مردم در اجرای برنامه ها و برنامه ریزی برای برگزاری مراسم باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرها و روستاهای شهرستان شد.
معاون فرماندار بستک از تشکیل ۱۹ کمیته شامل کمیته های تبلیغات و اطلاع رسانی، بانوان، کارگری، فرهنگیان، روحانیت و تقریب مذاهب، دانش آموزی، فرهنگی، دانشجویی، بسیج، انتظامات، کودک و نوجوان، روستایی و عشایری، فضا سازی و تزیینات شهری، جوانان، ورزش، ایثارگری، بهداشت و درمان، حمل و نقل و اصناف در ستاد دهه فجر شهرستان خبر داد.
انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff