توجه به سنین پایه رمز موفقیت تنیس هرمزگان خواهد بود
+ پ -
توجه به سنین پایه رمز موفقیت تنیس هرمزگان خواهد بود

جام گوهری از مربیان زحمت کش تنیس هرمزگان است که تا کنون شاگردان و مربیان زیادی را تربیت کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، سلیمان جام گوهری از مربیان پرتلاش و قدیمی استان هرمزگان که از معدود داشته های بومی هرمزگان در عرصه مربیگری تنیس نیز می باشد در گفتگو با خبرنگار ورزش پنج گفت : از سال ۸۴ بطور جدی تنیس را آغاز کردم و با فراگیری تنیس در آکادمی المپیک کیش و تلاش فراوان موفق شدم در سال ۸۶ مدرک مربیگری درجه سه تنیس را کسب کنم و وارد این عرصه شدم.

 

وی افزود: تا به امروز به لطف خدا شاگردان و مربیان متعددی را تربیت نموده ام و تمام تلاش خود را برای اعتلا و ارتقا این رشته مفرح ورزشی در هرمزگان کرده ام.

جام گوهری تصریح کرد: در حال حاضر تنیس  در هرمزگان تبدیل به یک بیزنس شده است و پرورش تنیسور که کاری زمان بر و حرفه ای می باشدفراموش شده است و هر فرد تازه کاری یک راکت دستش می گیرد و ادعای مربیگری دارد در صورتیکه بایستی از لحاظ دانش و تجربه در این کار زمان طولانی را صرف کرد و یک شبه نمی توان مدعی رسیدن به سطح مناسب و مطلوب مربیگری بود .

وی ادامه داد :یکی از راهکارهایی که در بسیاری از استان های کشور تجربه شده و جواب مثبت داده است پرداختن به تنیس در رده های سنی پایه و مدارس است چرا که آینده هر رشته ورزشی را پشتوانه سازی تضمین می کند.

تنیسور هرمزگانی افزود: در استان استعدادهای خوبی مانند آرین امیر فریدی که رنکینگ ۲۵ کشور را دارد و ملینا مهرانی که در حال حاضر در تهران تمرین می کند  و همه از هرمزگان شروع کرده اند .

این مربی تنیس تصریح کرد ، یکی از در خواست های بنده از هیات برگزاری دوره های مربیگری درجه دو در سطح منطقه می باشد تا مربیان قدیمی نیز امکان رشد داشته باشند و در همان سطح نمانند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff