توجه به بهداشت محیط و تولیدات کشاورزی جدی گرفته شود
+ پ -
توجه به بهداشت محیط و تولیدات کشاورزی جدی گرفته شود

فرماندار پارسیان بهداشت را نیاز اولیه سلامت جامعه دانست و بر لزوم رعایت آن توسط کشاورزان تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر محمد رادمهر فرماندار پارسیان در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر گفت: کشاورزان به سلامت مردم توجه داشته باشند و از کودهای غیر استاندارد بویژه کودهای مرغی نامرغوب استفاده نکنند.

 

 

رادمهر در ادامه گفت: بهداشت موضوع گسترده ای هست که عدم توجه به آن می تواند خسارات جبران ناپذیری را به مردم و جامعه وارد کند.

 

 

وی اضافه کرد: جامعه سالم می تواند به مقوله های رشد و توسعه توجه کند و این در حالی است که جامعه ناسالم علاوه بر ایستا بودن هزینه های گزاف درمانی نیز باید به دوش بکشد.

 

 

رادمهر مقدم بودن پیشگیری بر درمان را منشوری عقلانی و قابل پذیرش دانست و گفت: اگر در جامعه آیتم های بهداشتی رعایت شود هزینه های درمان به صورت جدی کاهش پیدا می کند.

 

 

رییس شورای سلامت پارسیان خاطر نشان کرد: کشاورزان توسط دادستانی و ریاست دادگستری توجیه شده بودند که از کودهای غیر مجاز استفاده نکنند اما برخی انگشت شما باز اقدام خلاف قانون کردند که باید این موضوع مورد توجه معدود کشاورزان قرار بگیر که نمی توانند با به خطر انداختن سلامت مردم کشاورزی پر سودی داشته باشند.

 

 

فرماندار پارسیان توجه به بهداشت در مدارس را ضروری دانست و اظهار کرد: مدرسه و قشر نوجوان و جوان جامعه باید با مقوله های بهداشتی هم آشنا بشوند و هم متولیان آموزش و پرورش و شبکه بهداشت زمینه رعایت موازین بهداشتی را در مدارس فراهم کنند.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff