توجه به اقتصاد در حوزه فرهنگی باعث تحقق شعار سال می‌شود
+ پ -
توجه به اقتصاد در حوزه فرهنگی باعث تحقق شعار سال می‌شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان توجه به اقتصاد مقاومتی را اولویت اول برنامه‌های فرهنگی شهرستان عنوان کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز از پارسیان ، محمود اسدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان طی نشست مشترک بخشدار مرکزی این شهرستان در بازدید پس از نوروز اظهار داشت: سال جدید سالی است که بهار آن با کلام ارزشمند مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و لزوم انجام برنامه‌ای که اقدام و عمل آن در پی داشته باشد شروع شده است لذا تمامی برنامه‌های این اداره در سال جدید مبتنی بر شعار سال مقام معظم رهبری خواهد بود.

وی اضافه کرد: بخش‌هایی از فعالیت‌های فرهنگی و هنری در شهرستان امکان درآمد زایی دارد که باید آن محورها را توسعه بیشتری بدهیم.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان همچنین اظهار کرد: انجمن نمایش شهرستان در حال حاضر به مرحله‌ای رسیده است که جنبه‌های اقتصادی در آن به خوبی دیده شده و این هنر توانایی پرداخت هزینه‌های خود را دارد.

 

اسدی توجه به صنایع دستی و لزوم آموزش در این زمینه را امری جدی خواند و گفت: متأسفانه عدم استقرار اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در شهرستان باعث شده در زمینه صنایع دستی دچار سردرگمی شویم و انضباط خوبی در این خصوص دیده نمی‌شود در حالی که شهرستان پارسیان از قابلیت‌های خوبی برخوردار است.

 

وی افزود: موضوعات مرتبط صنایع دستی تا کنون از طریق این اداره پیگیری شده و در سال جدید نیز چنانچه ضرورت ایجاب کند پیگیری خواهد شد.

 

مصطفی غلامپور بخشدار مرکزی پارسیان نیز در این نشست ضمن عرض خسته نباشید به مجموعه فعالان فرهنگی هنری شهرستان اظهار داشت: توجه به هنر توجه به زیبایی‌ها است لذا دست اندرکاران مجموعه فرهنگ و هنر در زیباترین شرایط فعالیت می‌کنند.

 

وی افزود: بر خود لازم دانستم در سالی جدید به همه شما عزیزان عرض خسته نباشید بگویم و از تلاش شما در سال گذشته قدردانی کنم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff