تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

کد خبر : 363016
تاریخ انتشار:یکشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۰۷| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
اظهارات ائمه جمعه درخصوص قراردادFATF:

توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است

ائمه جمعه استان هرمزگان با تاکید بر تقویت بنیه دفاعی کشور و حفظ اقتدار نظامی اظهار کردند:توافق FATFبازی در میدان پیش ساخته دشمن براندازی نهادهای انقلابی است.

توافق  FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ائمه جمعه استان هرمزگان با تاکید بر تقویت بنیه دفاعی کشور و حفظ اقتدار نظامی اظهار کردند:توافق  FATFبازی در میدان پیش ساخته دشمن براندازی نهادهای انقلابی است لذا تکیه به آمریکا برای رسیدن به رفاه ساده لوحی می باشد و مسئولان نظام بایدخط فاصل با استکبار را مشخص کنند

 

توافق FATF بازی در میدان پیش ساخته دشمن است

آیت الله رکنی، امام جمعه بندرلنگه با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی گفت: مسئولین مواظب باشند نکند خودمان دست به خود تحریمی بزنیم و آنچه دشمن می‌خواهد و سال‌ها نتوانسته به دست آورد به مرحله اجرا در بیاوریم و در میدان ساخته‌شده دشمن بازی کنیم.

رکنی اظهار کرد: در حال حاضر دور تا دور کشورمان محاصره پایگاه‌های نظامی آمریکایی است چرا بعضی‌ها نمی‌داند که  ژاپن و آلمان هیچ اختیاری از خود ندارند و اگر قرار بود استقلال نداشته باشیم انقلاب نمی‌کردیم.

توافق  FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است

حجت الاسلام مختاری ،امام جمعه حاجی اباد با بیان اینکه توافق ضد پولشویی FATF مسئله عجیبی است که این سند را  محرمانه امضا شده است،تصریح کرد:FATF در مصداق‌هایش با تفسیر نظام غرب موارد خطرناکی را به دنبال دارد به طوری که غرب با این تعهد از تروریسم و پولشویی تفسیرهای متفاوتی را برای خود مطرح می‌کند.

وی تاکید کرد: ما نباید با دست خودمان در قالب چنین تعهدنامه‌هایی سعی کنیم برای کشور محدودیت ایجاد کنیم چرا که به نظر می‌رسد این تعهدنامه‌ها بیشتر از آن که منافعی را به همراه داشته باشد به ضرر جمهوری اسلامی ایران است.

مختاری با بیان اینکه با توافق  FATF  افراد و نهادهایی را که دشمن آنها را نمی‌پسندد و می‌خواهد براندازد را تحریم می نماییم افزود: دشمن می‌خواهد سپاه و نهادهای انقلابی و کسانی که خون و جان دادند و این نظام را در هشت سال حفظ کردند را تحریم کند.

وی با بیان اینکه  باید حواسمان را جمع کنیم تا در قالب تعهد FATF امنیت کشور را دچار آسیب نکنیم و زمینه سوءاستفاده استکبار جهانی از این طریق فراهم نیاید،گفت: خود آمریکا و غربی‌ها نه تنها به FATF بلکه به سایر تعهدنامه‌های بین‌المللی پایبند نیستند و به هیچ وجه حاضر نیستند زیر بار چنین تعهدنامه‌هایی بروند.

اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است

آیت الله نعیم‌آبادی ،امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه اقتدار نظامی بخصوص در زمینه دفاعی مهم‌ترین عامل بازدارنده دشمنان برای تعرض است،افزود: آمریکایی‌ها اهل مذاکره نیستند و نمی‌توان با آنها پای میز مذاکره نشست چرا که منطق آمریکایی‌ها منطق زور و تعرض و تجاوز است.

وی تاکید کرد:باید آنقدر مجهز و توانمند باشیم که دشمنان حتی فکر حمله به کشورمان را در ذهن خودشان نپرورانند و این راهبرد جمهوری اسلامی ایران در طول سال‌های بعد از دفاع مقدس است که با اقتدار و هوشمندی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی پیگیری شده است.

نعیم آبادی  با اشاره به رشد توانایی‌های نظامی کشورمان در طی سال‌های اخیر به خصوص در زمینه موشکی و پدافندی و ایجاد اقتدار نظامی در سطح منطقه، خاطرنشان کرد: ملت ایران هیچ‌گاه در فکر تجاوز نبوده و نیست و تاریخ نیز گواهی بر این مسئله است اما عقل سلیم حکم می‌کند که ما آمادگی همه‌جانبه خودمان را در برابر هرگونه تهدید دشمنان ارتقاء دهیم.

تکیه به آمریکا برای رسیدن به رفاه ساده لوحی است

حجت الاسلام سیدمهدی تاج زاد ،امام جمعه رودان خطر نفوذ دشمن در همه عرصه های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و غیره از موارد تاکیدی مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود:کسانی که با شما مذاکره کردند یک وقتی تصور نکنند که چون به این توافق رسیدند شما را از حالت انقلابی بودن خود دست بردارید، باید رودربایستی را کنار بگذارید و مواضع صریح و انقلابی خود را در مورد آرمان های انقلاب به دنیا اعلام کنید.

وی با بیان اینکه یک عده ساده دل داخلی به آمریکا خوش بین هستند، افزود: عده ساده که دوباره می خواهند فریب دشمن را بخورند و می خواهند با تکیه با آمریکا به رفاه برسند.

امام جمعه رودان با اشاره به اینکه از آمریکا چیزی حاصل نمی شود، تصریح کرد: آمریکا با اسلام و دین ما مشکل دارد، و این برجام یک تجربه ای شد برای بعضی از افرادی که خودشان را به خواب زدند بیدار شوند و هوشیار باشند.

مسئولان خط فاصل با استکبار را مشخص کنند

امام جمعه شهرستان پارسیان با یادآوری بد عهدی های آمریکا در برجام ، و ظلم و ستم های آنها در طول تاریخ انقلاب اسلامی،افزود:  عده ای راه فلاح و سعادت را در ارتباط با آمریکا می دانند لذا همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند باید خط فاصل با استکبار در رأس آنها آمریکا را مشخص کنیم چرا که خط فاصل با آمریکا از مبانی قطعی امام(ره) بوده و هست.

وی اظهار کرد: استقلال در اقتصاد ، تنها با اقتصاد مقاومتی و استقلال سیاسی با اعتماد نداشتن به آمریکا صورت می‌گیرد همچنان که در برجام بر همه مشخص شد که آمریکا در هیچ زمینه ای قابل اعتماد نیست.

میرزایی تصریح کرد: آمریکای جنایتکار و عهد شکن با خدعه و دروغ و تزویر نه تنها به تعهدات خود عمل نمی کند، بلکه با فریب عده‌ای در داخل ، زمزمه برجام منطقه ای و مذاکره در باب مسائل منطقه را مطرح می کندلذا دل بستن عده‌ای اندک در داخل به وعده های آمریکا را تعجب آور است.

آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع است

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری، امام جمعه شهرستان سیریک با بیان اینکه امریکایی ها هنور به تعهدات برجام خود عمل نکردند و  در کمال بی شرمی  همه تعهدات بین المللی نقض کرده است،اظهار کرد: امریکا هیچ وقت به تعهدات قانونی ، اخلاقی، سیاسی و دیپلماسی پایبند نیست و هر کجا که سود و منفعتش تامین  شود حرف قانون و منطق می زند و در غیر این صورت از قدرت زور و اتهام زنی به بهانه های مختلف برای شانه خالی کردن به مسئولیت و رعایت حق و حقوق دیگران  سرباز می زند.

وی تاکید کرد:بد عهدی‌های آمریکا و کشورهای غربی برای ما ایرانیان چیز تازه و نوی نیست آمریکا و غرب همیشه برای ملت ایران یک شیطان بزرگ محسوب می‌‌شود که همیشه سعی دارد با حقه و حیله و عوام فریبی خودش را حامی اصلی حق و دموکراسی معرفی کند اما از طرفی  بزرگ ترین جنایت و خیانت به مردم ایران روا می‌دارد.

لزوم تلاش مسئولان بر تقویت بنیه دفاعی کشور

حجت الاسلام جواد غلامی،امام جمعه جاسک نیرو های نظامی را نماد قدرت و اقتدار کشور دانست و تاکید کرد:با توجه به اینکه تهدیدات از سوی دشمنان انقلاب هر روز شدت بیشتری به خود می گیرد.لازم است نیروهای مسلح، ارزشمدار و رسالت محور توانمندی های خود را هر چه بیشتر روز آمدتر کنند و از هیچ گونه جنگ روانی و تبلیغات دروغین بدخواهان داخلی و خارجی نهراسند و در راستای تقویت بنیه دفاعی کشور در همه عرصه  فعالیت داشته باشند.

 

 

انتهای پیام/م

 

 

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=363016
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,567 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی