توافق ژنو نتیجه سیاست لبخند در برابر جنایتکار است

+ پ -
توافق ژنو نتیجه سیاست لبخند در برابر جنایتکار است

جنایتکارانی که حتی به مردم کشورهای خود هم رحم نمی کنند به دلیل رنگ پوست آنها را به گلوله می بندند ولی بعضی ها که جلوی این ظالمان و جلادان سرتعظیم فرود آوردند، ببیند حاصل آن چه شد؟ نمونه اش همین توافق ژنو است، سیاست لبخند در مقابل جنایتکار را ازکدام مکتب گرفته اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس، مگرچیست این دنیاکه بخاطرش انسانیت و وجدانت را زیر پامی گذاری، مگر واقعه عاشورا به گوشت نخورده است ندیدی کسانی که به امام حسین(ع) آن سرور و آقای آزادگان عالم پشت کردند سرگذشتشان چه شد در واقع آنها به انسانیت پشت کردند امروز شما را چه شده؟ انسانها… نگذارید در عین زنده بودن مانند مردگان باشید انسان زنده نسبت به اطرافش واکنش نشان می دهد، هم نوعانش برایش مهم هستند، ولی چه چیز را به خورد ذهنت داده اند که برقلبت تاثیر گذاشته! بیدارشو از این خواب زمستانی پرده های غفلت را کناربزن با وجدانت خلوت کن ببین با خودت چندچندی،!!

نکند عمرت تمام شود و تو در خواب باشی، به خودت بیا باور کن این دنیا ابدی و ازلی نیست، پس آنگونه زندگی کن که جوانمردان عالم که نمونه اش علی بن ابی طالب بود، زندگی کردند،

اگرآزاده و جوانمرد هستی، نه! اگرانسان هستی امروز در مقابل فجایعی که در کشورهایی مثل سوریه(که مقاومت باعث پیروزی آن شده است) و فلسطین و یمن اتفاق می افتد نبایدساکت بمانی، اگر ادعای مسلمانی داری باید از راهی که میتوانی باقلمت، باهنرت وارد میدان عمل شوید، نگذارید مظلومان از یاد بروند که در این صورت انسانیت از یاد می رود.

اجازه ندهید ظالمان عالم گستاخ تر شوند که گرگ، گرگ است و گله ی عموعلی با عمواکبر برایش فرقی نمی کند زیرا طبیعت گرگ این است و طبیعت آمریکای جنایتکار وکشورهای هم پیمانش جنگ و جنایت است، دیگرایران وسوریه و…برایش فرقی ندارد.

این جنایتکاران حتی به مردم کشورهای خود هم رحم نمی کنند به دلیل رنگ پوست آنها را به گلوله می بندند ولی بعضی ها که جلوی این ظالمان و جلادان سرتعظیم فرود آوردند، ببیند حاصل آن چه شد؟ نمونه اش همین توافق ژنو است، سیاست لبخند در مقابل جنایتکار را ازکدام مکتب گرفته اند، جانیانی که از اعملشان دست برنمی دارند حتی به آن افتخار هم نمی کنند، به کودک کشی هایشان و نسل کش هایی که به راه انداخته اند،  این سیاست برخلاف مکتب حسینی است زیرا چیزی جزذلت به با رنمی آورد، ولی نمی دانم چرا بعضی ها دست ازسیاست های غلطشان برنمی دارند، و چقدرخواری وذلیل اند اینان.!!!۱

 

حوا حقیقی

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff