توافق با هر کیفیتی به منزله اتمام مشکلات ما با آمریکا نیست
+ پ -
توافق با هر کیفیتی به منزله اتمام مشکلات ما با آمریکا نیست

فرمانده سپاه ناحیه بندر خمیر گفت: دشمنان داخلی و خارجی باید بدانند که چه توافق بشود وچه توافق نشود ملت در خط رهبری خواهد ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، سرهنگ احسان الله صاحب فرمانده ناحیه مقاومت بندر خمیر در گفتگو با خبرنگار لوار گفت: چند موضوع که در بحث مذاکرات هسته ای می توان اشاره داشت این است که ، ما بدانیم توافق با هر کیفیتی به منزله اتمام مشکلات ما با آمریکا نیست ، چرا که ما با آمریکا اختلاف ایدوئولوژی داریم .

 
وی با اشاره به جمله گوهر بار امام حسین (ع) اظهار داشت : امام حسین (ع) می فرماید : همچون منی با همچون یزیدی بیعت نخواهد کرد . یعنی اینکه شخصیت ها و افرادی با روحیت امام حسین (ع) با یزید یک جا جمع نمی شوند.

 
فرمانده ناحیه بندر خمیر در ادامه به موضوع با اهمیت دیگری اشاره نمود و گفت: تبیین مواضع جمهوری اسلامی ایران در راستای اهل مذاکره بودن است ، شخصیت ایران بعنوان کشوری اهل گفتگو است نه اهل جنگ. در صورتیکه آمریکا عامل اصلی بیش از دو هزار مناقشه بین المللی طی سالهای اخیر بوده و هست.

 
سرهنگ احسان الله صاحب با توجه به شعار سال در خصوص همدلی و همزبانی عنوان کرد: باید از موضع گیری های دشمن شاد کن توسط هر دو طیف سیاسی کشور پرهیز نمود.

 
در ادامه فرمانده ناحیه بندر خمیر خاطر نشان کرد : دشمنان داخلی و خارجی باید بدانند که چه توافق بشود وچه توافق نشود ملت در خط رهبری خواهد ماند.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff