توافقات اعتماد به ایران را بیشتر کرد/ تغییرات چهره دشمن کاذب است
+ پ -
توافقات اعتماد به ایران را بیشتر کرد/ تغییرات چهره دشمن کاذب است

فرماندارشهرستان قشم گفت : باتوجه به نشان دادن چهره نادرست ایران در کشور ها، توافقات اعتماد به ایران درکشورهای خارجی را بیشتر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  قشم آزاد ، عزت کمالزاده عباسی ، فرماندار شهرستان قشم در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه توافقات نمی تواند ایران را زیر و رو کند ، افزود : همه با شور و شوق به توافقات نگاه می کننم که روی روح و روان مردم و مدیران تاثیر مثبت گذاشته است.

 

 

وی افزود : ممکن است هنوز اتفاقی در توافقات صورت نگرفته است یا به گفته برخی ها ممکن است اتفاق خاصی پیش نیاید ولی توافقات تاثیر مثبتی درجامعه گذاشته است.

 

فرماندار شهرستان قشم با بیان اینکه انعکاس تبلیغات سو دشمن در کشورهای مختلف به گونه ای بوده است که کشورها فکر می کردند کشور ایران یک کشوری است که به آنها به صورت خصمانه برخورد می کند ، گفت : این تصورات با توافقات به سرعت تغییر پیدا کرد و ورود سرمایه گذاران در جزیره قشم و شهرستان های دیگر نشان می دهد توافقات اعتماد به ایران دراذعان عمومی کشورهای خارجی بیشتر کرده است .

 

فرماندار شهرستان قشم بیان داشت : دولت برای خدمت به ملت شکل گرفته است و تمام مسولان برای خدمات رسانی به مردم تلاش می کنند چرا که خدمت به مردم یک فرصتی است که در اختیار مسولان قرارگرفته است .

 

کمالزاده اظهار داشت : انتظار مردم این است که وقتی به ادارات و سازمان ها وارد می شوند با رفتار خوب ،حسنه و رفتار اسلامی با آنها برخورد شود .

 

وی در بخش دیگری ازسخنان خود به دستاوردهای دولت در حوزه بهداشت و سلامت اشاره کرد و افزود : دستور و العمل های دولت با ارائه طرح تحول سلامت مردم رابه حق خود رساند و دغدغه های بهداشت و درمان در بین مردم کمرنگ شده است .

 

تغییرات چهره دشمن تغییرات کاذب است

 

حسین رجبی ، مشاور مدیرعامل در امور پدافند غیرعامل در این جلسه ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت : اهداف دشمن هیچ وقت نسبت به جمهوری اسلامی این به هیچ وجه تغییر نخواهد کرد و تغییراتی که در حوزه ها دیده می شود تغییرات کاذب است .

 

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود : تغییرات بوجود آمده از سوی دشمن گول زننده است وهیچ موقع نمی شود به دشمن اعتماد کرد ، دشمن شناسی و عمل به دستورات اقتدار جمهوری اسلامی ایران را حفظ می کند .

 

مشاور مدیرعامل در امور پدافند غیر عامل ایران را یک کشور مستقل عنوان کرد و افزود : هیچ کشوری وجود ندارد که با این همه هجمه و بدون هیچ وابستگی در مسایل تحریم ها باوجود ترفند ها و توطئه های دشمنان با تهدید های ریز و درشت مواجه شود و با این کیفیت کشورش را اداره کند.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff