تهاجم ترکیه به شمال عراق حمایت از داعش است
+ پ -
تهاجم ترکیه به شمال عراق حمایت از داعش است

امام جمعه بندرلنگه گفت : اشغال قسمتی از عراق توسط ترکیه در واقع حمایت از داعش است و این تجاوز را محکوم می کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ؛ آیت الله سید محمد جواد رکنی حسینی امام جمعه بندرلنگه در خطبه‌های نماز جمعه این با اشاره به برگزاری باشکوه مراسم راه پیمایی اربعین حسینی گفت: همایش بزرگ اربعین حسینی نماد تجلی وحدت اسلامی ، قدرت اسلامی و نمونه ای از ایثار و فداکاری و در راس این ها شور عالی حسینی در مقابل با تکفیری که اسلام را زشت و خشن بیان کرده بودند و با این پیاده روی چهره واقعی اسلام که همان برادی و مهربانی است به نمایش گذاشته شد .

وی با تشکر از اقدامات مسئولان کشور برای برپایی این مراسم و اعزام زائران گفت: توقع داریم که آسیب های موجود را هم بررسی و رفع کنند، که برای سالهای بعد، برنامه ریزی دقیق تری شود.
امام جمعه بندرلنگه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تهاجم ترکیه به شمال عراق در هفته گذشته، بیان کرد:اشغال قسمتی از عراق توسط ترکیه در واقع حمایت از داعش است و این تجاوز را محکوم می کنیم.
رکنی  به اجلاس سران سعودی در قالب مخالفان میانه رو اشاره کرد و افزود: اجلاس عربستان با حمایت آمریکا به عنوان مخالفان میانه رو برگزار شد که نه تنها آنها میانه‌رو نیستند بلکه دستشان به خون مردم بی گناه آلوده است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff