تنگه هرمز از روز یکشنبه متلاطم خواهد شد/ احتمال بارش پراکنده در شرق هرمزگان
+ پ -
تنگه هرمز از روز یکشنبه متلاطم خواهد شد/ احتمال بارش پراکنده در شرق هرمزگان

کارشناس سازمان هواشناسی گفت:طی این مدت ابرناکی در برخی مناطق استان با احتمال بارش خفیف و پراکنده در برخی نقاط شرقی استان در طی روز دوشنبه و اویل سه شنبه خواهیم داشت.

مرضیه سی سی پور ،کارشناس سازمان هواشناسی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز گفت:  بررسی مدل ها و نقشه های هواشناسی بیانگر این است ازامروز در ساعات بعدازظهر با افزایش باد جنوب غربی و شمال غربی در محدوده تنگه هرمز تا جزایر خلیج فارس ( جنوب جزیره قشم ،تنب بزرگ ، تنب کوچک، سیری و لاوان ) که سبب تلاطم دریا می شود.
وی افزود: از روز یکشنبه در محدوده تنگه هرمز با  افزایش باد های شمال شرقی  که سبب متلاطم شدن دریا خواهد شد.
کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد:بعدازظهر روز دوشنبه با تاثیر موجی ناپایدار همراه با وزش بادهای  نسبتا شدید شمال غربی در محدود جزایر خلیج فارس ، که سبب مواج شدن دریا می شودکه توصیه می شود تمهیدات لازم جهت تردد ایمن شناورها  صورت پذیرد.
وی تاکید کرد:طی این مدت ابرناکی در برخی مناطق استان با  احتمال بارش خفیف و پراکنده در برخی نقاط شرقی استان در طی روز دوشنبه و اویل سه شنبه خواهیم داشت.
سی سی پور خاطر نشان کرد: کمینه و بیشنه دمای بندرعباس  بین ۱ تا ۲۵ درجه سانتی گراد است، حاجی آباد با دمای ۲ درجه خنکترین و میناب و رودان با دمای ۲۵درجه گرمترین مکان ها برای استان هستند.

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff