تنویر افکار عمومی و آگاه سازی جامعه با حضور رسانه ها عملیاتی می شود
+ پ -
تنویر افکار عمومی و آگاه سازی جامعه با حضور رسانه ها عملیاتی می شود
معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی ویژه کیش:

تنویر افکار عمومی و آگاه سازی جامعه با حضور رسانه ها عملیاتی می شود

معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی ویژه کیش گفت: تنویر افکار عمومی و آگاه سازی جامعه با رعایت عدالت و انصاف امروز در دست رسانه هاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، سرگرد یونس شعبانیان، معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی ویژه کیش در نشست رسانه ای که در ستاد فرماندهی انتظامی ویژه کیش برگزار شد با گرامی داشت یاد و خاطره خبرنگاران شهید به خصوص شهید صارمی از تلاش های اصحاب رسانه در تنویر افکار عمومی و آگاه سازی جامعه تقدیر کرد.

وی با اشاره به اینکه فضای اطلاعاتی جهان امروز به مسیری پیش می رود که بسیاری از اخبار و اطلاعات از سوی خوانندگان ممورد تایید نیست، اظهار کرد: امروز با حضور فضای مچازی به عنوان گسترده ترین فضای اطلاع رسانی، اطلاعات غیر مستندل رد و بدل شده و افکار عمومی را می سازد.

معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی ویژه کیش افزود: گاه این اخبار موجب تخریب شخصیت برخی افراد می شود در حالیکه اخبار و اطلاعات ارائه شده واقعیت ندارد.

شعبانیان تصریح کرد: فضای رسانه و خبر آشفته بازاری است که مدیریت آن در دست اهل قلم و اصحاب رسانه است.

وی با بیان اینکه در فضای عمومی گاه سخنانی به نقل قول از بزرگان گفته می شود که جوانان آن ها را باور می کنند اما صحت این مطالب به واقع مشخص نیست از یکه تازی فضای مجازی در دنیای خبر اظهار تاسف کرد و گفت: فضای مجازی نیاز به کسانی دارد که نسبت به مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه حساس بوده، دغدغه خبر داشته باشند و در این حوزه ورود کنند.

معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی ویژه کیش حضور اهل قلم و اصحاب رسانه را در این حوزه واجب و ضروری برشمرد و اظهار امیدواری کرد صاحبان تفکر و اندیشه فضای مجازی را خالی نگذارند و هدایت افکار عمومی را در دست بگیرند.

شعبانیان در بخش دیگری از این مراسم بر قدرت رسانه اشاره کرد و افزود: نیروی انتظامی می تواند با قدرت رسانه برنامه های خود را عملیاتی کند و به اطلاع عموم مردم برساند.

وی تاکید کرد: هر چه همراهی اصحاب رسانه با نیروی انتظامی بیشتر باشد عملکرد پلیس بهتر خواهد شد.

معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی ویژه کیش با تصریح بر اینکه انتقاد های سازنده را می پذیریم ادامه داد: حساسیت، انتقاد و تشویق می تواند پیش برنده باشد و پلیس را در عملکرد خود به نقطه مطلوبی برساند.

در ادامه این نشست معاونت های پلیس راهور، مبارزه با مواد مخدر، دریابانی و نظام وظیفه به سوالات خبرنگاران پاسخ گفتند.

ساماندهی موتورهای شارژی، کشفیات مواد مخدر، مجازات عاملان توزیع و فروش مواد مخدر، حضور فعالان پلیس در خدمات رسانی، تردد خودروهای رنت کار در شهر توسط مسافران و جلوگیری از سرعت های سرسام آور به دلیل آگاه نبودن به قوانین جزیره، آموزش های پلیس در بخش های مختلف، تعامل بیشتر با رسانه، همکاری و همراهی پلیس و مردم بخشی از سوالات خبرنگاران بود که توسط معاونت های پلیس پاسخ داده شد.

پخش کلیپ فعالیت های نیروی انتظامی و تقدیر از فعالان عرصه اطلاع رسانی و خبر از ویژه برنامه های این نشست بود.

 

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff